FESTOOL 205418 - Mezipodložka IP-STF-D220/48-LHS 2 225
Poslední kus skladem
/
Kód produktu: 205418
Autorizovaný prodejce
Poslední kus skladem
3
Možnost prodloužené záruky
Na tento produkt se vztahuje tříroční záruka
Pro přesný postup, jak si zřídit tuto prodlouženou záruku, navštivte naši stránku časté dotazy.
Uplatněte prodlouženou 3 roční záruku
Pro perfektní výsledky broušení.
Prednosti a užitek
  • K dosažení dokonalých povrchu bez škrábancu díky excentrickému pohybu
  • V prípade opotrebení lze snadno vymenit bez výmeny celého talíre
Uživatelské prednosti
  • K opracování sádry a disperzních tmelících hmot
  • Malíri
  • Suchá stavba
  • Renovace
Vhodné pro
  • pro brusku s dlouhým krkem PLANEX LHS 2 225 EQ(I)
  • nezbytná v kombinaci s brusným talírem ST-D220/48-LHS 2 225
  • upevnení na brusný talír pomocí 8 priložených plastových šroubu
  • jednoduché zatocení šroubu pomocí druhého šroubu nebo mince (šroubovák není potrebný)
  • povrch Stickfix pro upevnení brusiva a jeho rychlou výmenu
Rozsah dodávky
8 x plastový šroub, balení pro samoobslužný prodej
Záruka all-inclusive --> Více informací
Technické parametry
  • Prumer 220.00 mm
  • VSE = obchodní expedicní jednotka pro obj. císlo 1 ks.
  • Obsah balení 1 ks.
  • Rozsah dodávky 8 x plastový šroub
Na tento produkt ještě nebyla napsána recenze
Podobné produkty
V košíku
BOSCH Brusná deska 100 x 150 mm
Na externím skladu
Na externím skladu
V košíku
BOSCH Brusná cihlicka 70 x 130 mm
BOSCH Brusná deska 185 x 93 mm
BOSCH Brusná deska 185 x 93 mm
Nedostupný
Nedostupný
BOSCH Brusný jazyk, oválný -
BOSCH Brusný jazyk, oválný -
BOSCH Adaptér 185 x 93 mm
BOSCH Adaptér 185 x 93 mm
BOSCH Brusná deska 185 x 93 mm
BOSCH Brusná deska 185 x 93 mm
BOSCH Brusná deska 185 x 93 mm
BOSCH Brusná deska 185 x 93 mm
BOSCH Brusná deska 80 x 130 mm
BOSCH Brusná deska 80 x 130 mm
BOSCH Brusná deska 110 x 100 mm
BOSCH Brusná deska -
BOSCH Brusná deska -
BOSCH Brusná deska 185 x 93 mm
BOSCH Brusná deska 185 x 93 mm
BOSCH Brusná deska PSM 1400, PSM 160 AE
BOSCH Brusná deska na jemný výbrus pro soupravu GBS 75 AE / AE
BOSCH Adaptér, s perforací 150 mm
BOSCH Adaptér, s perforací 125 mm
BOSCH 2608601334 - Brusný talír, multi-perforování - hard
BOSCH Brusná deska 185 x 93 mm
BOSCH Brusná deska 185 x 93 mm
Akce
BOSCH Brusná podložka s 8 otvory, 125 mm, střední - 2608000714