FESTOOL 488715 Brusná deska SSH-STF-V93/6-W/2
Poslední kus skladem
/
Kód produktu: 488715
Autorizovaný prodejce
Uplatněte prodlouženou 3 roční záruku
Broušení až do rohu.
Prednosti a užitek
  • Jednoduchým otocením lze hrot brusné patky použít trikrát
  • Patentka pro rychlou výmenu na základní desce
Uživatelské prednosti
  • Broušení rohu
  • Malírské/lakovací práce
  • Výroba nábytku
  • Truhlári
Vhodné pro
  • pro DX 93, RO 90 DX
  • suchý zip StickFix pro rychlou výmenu brusiva
  • mekké provedení
Technické parametry.
  • Obsah balení 2 ks.
Na externím skladu
BOSCH Brusná deska 80 x 130 mm
BOSCH Brusná deska 80 x 130 mm
Nedostupný
Akce
BOSCH Brusná podložka s 8 otvory, 125 mm, střední - 2608000714
BOSCH Brusná deska 110 x 100 mm
BOSCH Brusná deska 100 x 150 mm
BOSCH Brusná deska 185 x 93 mm
BOSCH Brusná deska 185 x 93 mm
BOSCH 2608601334 - Brusný talír, multi-perforování - hard
BOSCH Brusná deska 185 x 93 mm
BOSCH Brusná deska 185 x 93 mm
BOSCH Brusná cihlicka 70 x 130 mm
BOSCH Adaptér, s perforací 150 mm
BOSCH Brusná deska 185 x 93 mm
BOSCH Brusná deska 185 x 93 mm
BOSCH Adaptér 185 x 93 mm
BOSCH Adaptér 185 x 93 mm
BOSCH Adaptér, s perforací 125 mm
BOSCH Brusná deska 185 x 93 mm
BOSCH Brusná deska 185 x 93 mm
BOSCH Brusná deska 185 x 93 mm
BOSCH Brusná deska 185 x 93 mm