FESTOOL 496151 - Leštící talír PT-STF-D150 FX
Poslední kus skladem
/
Kód produktu: 496151
Autorizovaný prodejce
Poslední kus skladem
Na tento produkt ještě nebyla napsána recenze
Podobné produkty
V košíku
BOSCH Leštící návlek 125 mm
BOSCH Leštící návlek 125 mm
Nedostupný
Nedostupný
Akce
V košíku
BOSCH Lešticí houba, 125 mm, finální, 2 ks - 2608623365
BOSCH Leštící filc mekké, 160 mm
Na externím skladu
Na externím skladu
BOSCH Kotouc z tkaniny, flanel (s hladkým povrchem tkaniny) 250 mm
Akce
BOSCH Kotouc z jehnecího rouna, Ø 170 mm Ø 170 mm
BOSCH Leštící filc mekké, 128 mm
BOSCH Lešticí houba 130 mm
BOSCH Lešticí houba 130 mm
BOSCH Leštící návlek z jehnecího 180 mm
BOSCH Lešticí houba se závitem M 14 160 mm
BOSCH Operný talír M 14, Ø 150 mm, samolepící M 14, Ø 150 mm
BOSCH Lešticí houba, 77 mm, 2 ks - 2608623363
BOSCH Leštící filc tvrdé, 128 mm
BOSCH Kruhová matice pro leštící kotouc 115 - 150 mm
BOSCH Lešticí houba, 77 mm, finální, 2 ks - 2608623362
BOSCH Leštící filc tvrdé, 160 mm
BOSCH Leštící filc tvrdé, 93 mm
BOSCH Leštící návlek z jehnecího 160 mm
BOSCH Lešticí houba, 125 mm, střední, 2 ks - 2608623366
BOSCH Filcový leštící kotouc se závitem M 14 180 mm