FESTOOL 577072 Rychloupínací sklícovadlo vrtáku KC 13-1/2-MMFP
Nedostupný
/
Kód produktu: 577072
Autorizovaný prodejce
Nedostupný
3
Možnost prodloužené záruky
Na tento produkt se vztahuje tříroční záruka
Pro přesný postup, jak si zřídit tuto prodlouženou záruku, navštivte naši stránku časté dotazy.
Uplatněte prodlouženou 3 roční záruku
Rychle a bezpecne upnuto.
Prednosti a užitek
  • Jednoduchá montáž prostrednictvím rozhraní FastFix
  • Rychloupínací mechanismus pro snadné upnutí a uvolnení rukou
  • Upínací plochy ze slinutého karbidu pro optimální prídržnou sílu a nízké opotrebení
  • S volne se otácejícím ochranným kroužkem, aby se zabránilo poškození obrobku
Uživatelské prednosti
  • Montážní práce
  • Vrtání a šroubování
Vhodné pro
  • provedení odolné proti nárazum pro použití s ??vrtáky do kamene
  • s upínací pojistkou – zabranuje nechtenému uvolnení nástroje
  • úchopová plocha z kovu
Technické parametry
  • Obsah balení 1 ks.
  • Upínání FastFix
  • Upínací rozsah 1.50 - 13.00 mm
Na tento produkt ještě nebyla napsána recenze
Podobné produkty
V košíku
BOSCH Nástavec pro regulaci tocivého momentu pro IXO 4 Plus - 1600A001Y5
Na externím skladu
V košíku
BOSCH Náhradní klíc pro sklícidlo s ozubeným vencem S1, G, 60 mm, 30 mm, 4 mm
Na externím skladu
BOSCH Náhradní klíc pro Dvoucelistová sklícidlo
BOSCH GWA FC2 Professional Nástavec FlexiClick
Poslední kus skladem
1600A001SK
Poslední kus skladem
BOSCH Momentový nástavec Systémové príslušenství pro akumulátorový šroubovák Bosch IXO
BOSCH Ohebný hrídel 1250 mm, 3500 ot / min, 1-6 mm
BOSCH GHA FC2 Professional Nástavec FlexiClick 1600A003NF
BOSCH Rychloupínací sklícidlo 1-10 mm 1 - 10 mm, 3/8 "- 24