MAKITA B-46567-10 - Vrtáky do betonu 10 ks
Poslední kus skladem
Kód produktu: B-46567-10
Autorizovaný prodejce
Poslední kus skladem
3
Možnost prodloužené záruky
Na tento produkt se vztahuje tříroční záruka
Pro přesný postup, jak si zřídit tuto prodlouženou záruku, navštivte naši stránku časté dotazy.
Uplatněte prodlouženou 3 roční záruku
10-kusová sada vrtáku do betonu V-PLUS
Technické parametry
  • Prumer mm: 10
  • Celková délka mm: 160
Balení
  • Kusu: 10
Na tento produkt ještě nebyla napsána recenze
Podobné produkty
V košíku
BOSCH 6-dílná sada príklepových vrtáku SDS plus - 2 607 019 447
Na externím skladu
V košíku
BOSCH 2608833792 - Vrták SDS plus-5X - 8x250x310
Na skladě
BOSCH 2608833810 - Vrták SDS plus-5X - 12x250x310
Na skladě
BOSCH 7-dílná minisada vrtáku do kamene X-Line - 2 607 019 581
Poslední 2 kusy
BOSCH 2608833827 - Vrták SDS plus-5X - 16x250x310
BOSCH 7-dílná sada vrtáku do betonu CYL-3 4; 5; 6; 6; 8; 10; 12 mm
Poslední 3 kusy
BOSCH 5-dílná sada vrtáku do kladiv SDS plus-5X 6; 6; 8; 8; 10 mm
Poslední 3 kusy
BOSCH 3-dílná sada vrtáku do kladiv SDS plus-5X 6; 8; 10 mm
Na externím skladu
BOSCH 5-dílná sada vrtáku do kladiv Robust Line SDS plus-7X - 2 608 576 200
BOSCH 5-dílná sada vrtáku do kladiv SDS plus-5X 5; 6; 6; 8; 10 mm
Akce
BOSCH 11-dílná sada príklepových vrtáku a rydiel SDS plus-3 - 2 608 579 916
Akce
BOSCH 5-dílná sada vrtáku do kladiv Robust Line SDS-plus-5 Ø 5,5,6,7,8,10 x 165mm
Poslední 4 kusy
BOSCH 3-dílná sada vrtáku na beton SDS quick - 2 609 256 908
BOSCH 4-dílná sada vrtáku CYL-9 MultiConstruction, 4, 5, 6, 8 mm - 2607018285
Nedostupný
BOSCH 5-dílná sada vrtáku do betonu Robust Line CYL-5 4; 5; 6; 6; 8 mm
BOSCH 5-dílná sada vrtáku do betonu Robust Line CYL-3 4; 5; 6; 8; 10 mm
Poslední 2 kusy
BOSCH 3-dílná sada vrtáku do betonu CYL-5 5; 6; 8 mm
BOSCH 5-dílná sada vrtáku do kladiv Robust Line SDS-plus-5 Ø 6,6,8,8,10 x 165mm