STANLEY Brašna na laptop a náradí FMST180149
Na objednávku
/
Kód produktu: FMST1-80149
Autorizovaný prodejce
Na objednávku
  • Brašna na laptop do 15,6" a náradí STANLEY FatMax FMST1-80149 vyrobena z odolné tkaniny s odolným plastovým vodeodolným dnem.
  • Rozmery 43 x 32 x 16 cm
Na tento produkt ještě nebyla napsána recenze
Podobné produkty
V košíku
BOSCH GWT 20 - 1600A025L6 - Brašna na náradí
Poslední 2 kusy
Akce
V košíku
BOSCH i-BOXX 53 sada 12 - 1600A001S7
Na skladě
BOSCH Kufr z plastu 286 x 343 x 127 mm
Nedostupný
Akce
BOSCH Kufr na prenášení GLL 2-10 / GCL 2-15 / GCL 2-15 G - 1608M00C1R
Nedostupný
BOSCH i-BOXX 72 sada 10 - 1600A001S8
Poslední kus skladem
1600A001S8
Poslední kus skladem
BESSEY Transportní taška na stropní podpěry STE-BAG
BOSCH Kufr pro GLL 3-80 - 1608M00C1Y
BOSCH Box na víko 1 600 A01 9CG pro SystemBox
BOSCH i-BOXX víko racku - 1600A001SE
BOSCH Foam insert 136 - 1 600 A00 1S1 - Vložky na uložení náradí
Na externím skladu
BOSCH Jeden SystemBox 1 600 A01 6CT
Na externím skladu
1600A016CT
BOSCH Kufr z plastu 114 x 388 x 356 mm
BOSCH Brašna na náradí GWT 4 - 1600A0265T
1600A0265T
BOSCH Brašna na náradí Bosch Professional, velká - 1600A003BK
Poslední 3 kusy
BOSCH Inlay for GBH 18V-26 - 1600 A00 HP1 - Vložka do L-Boxx
BOSCH Kovový kufr 420 x 290 x 280 mm