STANLEY Brašna na náradí FatMax FMST171180
Poslední 2 kusy
Kód produktu: FMST1-71180
Autorizovaný prodejce
Poslední 2 kusy
  • Vstrikované dno z polypropylenu chrání pred vlhkostí a znecištením
  • Otevrený design s úložným prostorem pro náradí a úložná poutka
  • Svislé úložné kapsy zarucují rychlý a snadný prístup k náradí
  • (v) 500 mm x (š) 300 mm x (h) 290 mm
Na tento produkt ještě nebyla napsána recenze
Podobné produkty
V košíku
BOSCH Jeden SystemBox 1 600 A01 6CT
Na externím skladu
1600A016CT
Na externím skladu
V košíku
BESSEY Transportní taška na stropní podpěry STE-BAG
Na objednávku
Akce
BOSCH Kufr na prenášení GLL 2-10 / GCL 2-15 / GCL 2-15 G - 1608M00C1R
Nedostupný
BOSCH GWT 20 - 1600A025L6 - Brašna na náradí
BOSCH GWT 20 sada rucního náradí - 1600A02H5B
BOSCH Inlay for GBH 18V-26 - 1600 A00 HP1 - Vložka do L-Boxx