FESTOOL Brusná deska SSH-STF-V93/6-H/2
Nedostupný
/
Kód produktu: 488716
Autorizovaný prodejce
Uplatněte prodlouženou 3 roční záruku
Uživatelské prednosti
  • Broušení rohu
  • Jednoduchým otocením lze hrot brusné patky použít trikrát
Vhodné pro
  • pro DX 93, RO 90 DX
  • suchý zip StickFix pro rychlou výmenu brusiva
  • tvrdé provedení
  • s tlacítkem
  • Obsah balení 2 ks.
V košíku
BOSCH Brusná deska 80 x 130 mm
BOSCH Brusná deska 80 x 130 mm
BOSCH Brusná deska 100 x 150 mm
BOSCH Brusná deska 110 x 100 mm
BOSCH Brusná deska 185 x 93 mm
BOSCH Brusná deska 185 x 93 mm
BOSCH Brusná deska 185 x 93 mm
BOSCH Brusná deska 185 x 93 mm
BOSCH Brusná deska 185 x 93 mm
BOSCH Brusná deska 185 x 93 mm
BOSCH Brusný jazyk, oválný -
BOSCH Brusný jazyk, oválný -
BOSCH Brusná cihlicka 70 x 130 mm
BOSCH Brusná deska PSM 1400, PSM 160 AE
Akce
BOSCH Brusná podložka s 8 otvory, 125 mm, střední - 2608000714
BOSCH Brusná deska 185 x 93 mm
BOSCH Brusná deska 185 x 93 mm
BOSCH 2608601334 - Brusný talír, multi-perforování - hard
Poslední kus skladem
BOSCH Adaptér 185 x 93 mm
BOSCH Adaptér 185 x 93 mm
BOSCH Adaptér, s perforací 125 mm
Poslední kus skladem
BOSCH Adaptér, s perforací 150 mm
BOSCH Brusná deska 185 x 93 mm
BOSCH Brusná deska 185 x 93 mm