FESTOOL Brusný kotouc STF-D150/48 P24 SA/25 Saphir
Nedostupný
Kód produktu: 575194
Autorizovaný prodejce
Nedostupný
3
Možnost prodloužené záruky
Na tento produkt se vztahuje tříroční záruka
Pro přesný postup, jak si zřídit tuto prodlouženou záruku, navštivte naši stránku časté dotazy.
Uplatněte prodlouženou 3 roční záruku
Hrubé nátery se jednoduše obrousí.
Prednosti a užitek
  • Pro extrémní namáhání
  • Pro odstranování hrubých náteru
  • Vysoce výkonné brusivo
Uživatelské prednosti
  • Vysoce výkonné brusivo pro extrémní namáhání
  • Obrušování hrubých vrstev na tvrdých podkladech
  • Malíri a lakovací
  • Truhlári
Vhodné pro
  • pro RO 150, ES 150, ETS 150, ETS EC 150, LEX 150, WTS 150, HSK-D 150
  • MULTI-JETSTREAM 2
  • na nárocné podmínky použití
v kartonovém obalu
Záruka all-inclusive --> Více informací
Technické parametry
  • Zrnitost P24
  • Prumer 150.00 mm
  • Obsah balení 25 ks.
  • VSE = obchodní expedicní jednotka pro obj. císlo 1 ks.
Na tento produkt ještě nebyla napsána recenze
Podobné produkty
V košíku
BOSCH Fibrový brusný kotouc X571, Best for Metal 125 mm, 22,23 mm, 40
Na skladě
V košíku
BOSCH Fíbrový brusný kotouc X-LOCK Ø 115 mm - 2 608 621 765
Na externím skladu
BOSCH Fíbrový brusný kotouc X-LOCK Ø 115 mm - 2 608 621 764
Na skladě
BOSCH Fíbrové brusné kotouce X-LOCK, verze s prolisem, plastová deska, Ø 125 mm, G 60, X571, Best for Meta
BOSCH Hrubovací kotouc s prolisem Best for Metal A 2430 T BF, 230 mm, 7,0 mm
BOSCH Expert pro INOX 2 ks. × 76 × 4 × 10 mm – brusný kotouc - 2608601705
BOSCH Hrubovací kotouc s prolisem Standard for Metal A 24 P BF, 230 mm, 22,23 mm, 6,0 mm
Poslední 2 kusy
BOSCH F460 Easy Cut&Grind pro snadné rezání a broušení, 50 mm, P120 - 2608000713
BOSCH Fíbrový brusný kotouc X571, Best for Metal 125 mm, 22,23 mm, 60
Na externím skladu
BOSCH Brusný kotouc pro prímé brusky 125 mm, 20 mm, 20
BOSCH Brusný kotouc pro prímé brusky 100 mm, 20 mm, 24
BOSCH X-LOCK N377 Cleaning Disc Metal 125 mm - 2 608 621 833
BOSCH X-LOCK SFM 125 x 6 mm T27 - 2 608 619 366
BOSCH 2609256255 - 12-díl. sada Fíbrový brusných kotoucu pro úhlové brusky, korund 180
BOSCH Brusný kotouc pro prímé brusky 125 mm, 20 mm, 24
BOSCH Fíbrový brusný kotouc R784, Best for Inox 180 mm, 22,23, 120
BOSCH Hrubovací kotouc s prolisem Standard for Metal A 24 P BF, 115 mm, 22,23 mm, 6,0 mm
BOSCH Hrubovací kotouc s prolisem Expert for Inox AS 30 S INOX BF, 125 mm, 6,0 mm
Poslední 2 kusy
BOSCH Hrubovací kotouc s prolisem Expert for Metal A 30 T BF, 150 mm, 6,0 mm
BOSCH Hrubovací kotouc s prolisem Expert for Metal A 30 T BF, 125 mm, 6,0 mm