FESTOOL Brusný kotouc STF-D150/48 P36 SA/25 Saphir
Nedostupný
Kód produktu: 575195
Autorizovaný prodejce
Nedostupný
3
Možnost prodloužené záruky
Na tento produkt se vztahuje tříroční záruka
Pro přesný postup, jak si zřídit tuto prodlouženou záruku, navštivte naši stránku časté dotazy.
Uplatněte prodlouženou 3 roční záruku
Hrubé nátery se jednoduše obrousí.
Prednosti a užitek
  • Pro extrémní namáhání
  • Pro odstranování hrubých náteru
  • Vysoce výkonné brusivo
Uživatelské prednosti
  • Vysoce výkonné brusivo pro extrémní namáhání
  • Obrušování hrubých vrstev na tvrdých podkladech
  • Malíri a lakovací
  • Truhlári
Vhodné pro
  • pro RO 150, ES 150, ETS 150, ETS EC 150, LEX 150, WTS 150, HSK-D 150
  • MULTI-JETSTREAM 2
  • na nárocné podmínky použití
v kartonovém obalu
Záruka all-inclusive --> Více informací
Technické parametry
  • Zrnitost P36
  • Prumer 150.00 mm
  • Obsah balení 25 ks.
  • VSE = obchodní expedicní jednotka pro obj. císlo 1 ks.
Na tento produkt ještě nebyla napsána recenze
Podobné produkty
V košíku
BOSCH 2609256255 - 12-díl. sada Fíbrový brusných kotoucu pro úhlové brusky, korund 180
V košíku
BOSCH X-LOCK SFM 125 x 6 mm T27 - 2 608 619 366
Na skladě
BOSCH X-LOCK N377 Cleaning Disc Metal 125 mm - 2 608 621 833
Na skladě
BOSCH Brusný kotouc pro prímé brusky 125 mm, 20 mm, 20
BOSCH F460 Easy Cut&Grind pro snadné rezání a broušení, 50 mm, P120 - 2608000713
BOSCH Fíbrové brusné kotouce X-LOCK, verze s prolisem, plastová deska, Ø 125 mm, G 60, X571, Best for Meta
BOSCH Hrubovací kotouc s prolisem Standard for Metal A 24 P BF, 230 mm, 22,23 mm, 6,0 mm
Poslední 2 kusy
BOSCH Brusný kotouc pro prímé brusky 125 mm, 20 mm, 24
BOSCH Hrubovací kotouc s prolisem Expert for Metal A 30 T BF, 125 mm, 6,0 mm
Poslední 2 kusy
BOSCH Expert pro INOX 2 ks. × 76 × 4 × 10 mm – brusný kotouc - 2608601705
BOSCH Fíbrový brusný kotouc X571, Best for Metal 125 mm, 22,23 mm, 60
Na externím skladu
BOSCH Hrubovací kotouc s prolisem Best for Metal A 2430 T BF, 230 mm, 7,0 mm
BOSCH Hrubovací kotouc s prolisem Standard for Metal A 24 P BF, 115 mm, 22,23 mm, 6,0 mm
BOSCH Fíbrový brusný kotouc R784, Best for Inox 180 mm, 22,23, 120
BOSCH Fíbrový brusný kotouc X-LOCK Ø 115 mm - 2 608 621 765
Na externím skladu
BOSCH Fibrový brusný kotouc X571, Best for Metal 125 mm, 22,23 mm, 40
BOSCH Hrubovací kotouc s prolisem Expert for Metal A 30 T BF, 150 mm, 6,0 mm
BOSCH Brusný kotouc pro prímé brusky 100 mm, 20 mm, 24
BOSCH Fíbrový brusný kotouc X-LOCK Ø 115 mm - 2 608 621 764
BOSCH Hrubovací kotouc s prolisem Expert for Inox AS 30 S INOX BF, 125 mm, 6,0 mm