FESTOOL Brusný talír ST-STF D150/MJ2-FX-H-HT
Na skladě
/
Kód produktu: 202463
Autorizovaný prodejce
Na skladě
Uplatněte prodlouženou 3 roční záruku
Broušení s vestaveným transportem prachu.
Uživatelské prednosti
  • Optimální pro broušení rovných ploch
Vhodné pro
  • pro RO 150 FEQ
  • tvrdé provedení
  • suchý zip odolný vuci vysokým teplotám
  • vysoká pevnost hran
  • na rovné plochy a úzké hrany
  • Prumer 150 mm
  • Závit vretena FastFix
V košíku
BOSCH Brusná podložka s 8 otvory, 125 mm, střední - 2608000714
Nedostupný
V košíku
BOSCH Brusná deska 80 x 130 mm
BOSCH Brusná deska 80 x 130 mm
Nedostupný
BOSCH Brusná deska 185 x 93 mm
BOSCH Brusná deska 185 x 93 mm
Na externím skladu
Na externím skladu
BOSCH Brusná deska 185 x 93 mm
BOSCH Brusná deska 185 x 93 mm
BOSCH Brusná deska na jemný výbrus pro soupravu GBS 75 AE / AE
BOSCH Brusná cihlicka 70 x 130 mm
BOSCH Brusná deska 185 x 93 mm
BOSCH Brusná deska 185 x 93 mm
BOSCH Brusný jazyk, oválný -
BOSCH Brusný jazyk, oválný -
BOSCH Brusná deska 110 x 100 mm
BOSCH Brusná deska -
BOSCH Brusná deska -
BOSCH Adaptér 185 x 93 mm
BOSCH Adaptér 185 x 93 mm
BOSCH Brusná deska 185 x 93 mm
BOSCH Brusná deska 185 x 93 mm
BOSCH Brusná deska PSM 1400, PSM 160 AE
BOSCH Brusná deska 185 x 93 mm
BOSCH Brusná deska 185 x 93 mm
BOSCH Adaptér, s perforací 125 mm
Poslední kus skladem
BOSCH Adaptér, s perforací 150 mm
BOSCH Brusná deska 100 x 150 mm