FESTOOL Brusný talír ST-STF D150/MJ2-FX-SW
Poslední kus skladem
/
Kód produktu: 202462
Autorizovaný prodejce
Uplatněte prodlouženou 3 roční záruku
Broušení s vestaveným transportem prachu.
Uživatelské prednosti
  • Optimální pro broušení zaoblení a klenutí
  • Autolakování
  • Výroba nábytku
  • Lakovací práce
Vhodné pro
  • pro RO 150 FEQ
  • supermekké provedení
  • pružná struktura
  • MULTI-JETSTREAM 2
  • na výrazne zaoblené a zakrivené plochy
  • Obsah balení 1 ks.
  • Prumer 150.00 mm
  • Závit vretene FastFix
V košíku
BOSCH Brusná deska 185 x 93 mm
BOSCH Brusná deska 185 x 93 mm
V košíku
BOSCH Brusná deska 80 x 130 mm
BOSCH Brusná deska 80 x 130 mm
BOSCH 2608601334 - Brusný talír, multi-perforování - hard
BOSCH Brusná deska 185 x 93 mm
BOSCH Brusná deska 185 x 93 mm
BOSCH Brusná deska 110 x 100 mm
Na externím skladu
Na externím skladu
BOSCH Adaptér, s perforací 150 mm
BOSCH Brusná deska 185 x 93 mm
BOSCH Brusná deska 185 x 93 mm
BOSCH Brusný jazyk, oválný -
BOSCH Brusná deska 185 x 93 mm
BOSCH Brusná deska 185 x 93 mm
BOSCH Adaptér 185 x 93 mm
BOSCH Adaptér 185 x 93 mm
BOSCH Brusná deska -
BOSCH Brusná deska -
BOSCH Adaptér, s perforací 125 mm
BOSCH Brusná deska 100 x 150 mm
BOSCH Brusná cihlicka 70 x 130 mm
BOSCH Brusná deska na jemný výbrus pro soupravu GBS 75 AE / AE
Akce
BOSCH Brusná podložka s 8 otvory, 125 mm, střední - 2608000714
BOSCH Brusná deska 185 x 93 mm
BOSCH Brusná deska 185 x 93 mm