STANLEY D200/10/24V Kompresor bezolejový
Poslední kus skladem
/
Kód produktu: D2001024V
Autorizovaný prodejce
Poslední kus skladem
  • Samomazný kompresor s vertikálne uloženou tlakovou nádobou. Tlaková nádrž má objem 24 litru.
  • Kontrolní panel integrovaný do tela kompresoru.
Technické parametry:
  • Napetí: 230 V
  • Výkon motoru: 1,5 kW
  • Príkon:
  • Max. tlak: 10 bar
  • Pocet otácek: 3400 /min
  • Pocet válcu: 1
  • Prutok vzduchu: 0,18 m3/h
  • Efektivní prutok: 90 l/min
  • Objem nádoby: 24 l
  • Stav tlakové nádoby: vertikální
  • Rozmery DxŠxV: 570x255x445 mm