DeWALT DCE825D1G18 Laser krizový zelený 12/18V
Na objednávku
Kód produktu: DCE825D1G18-QW
Autorizovaný prodejce
Na objednávku
3
Možnost prodloužené záruky
Na tento produkt se vztahuje tříroční záruka
Pro přesný postup, jak si zřídit tuto prodlouženou záruku, navštivte naši stránku časté dotazy.
Uplatněte prodlouženou 3 roční záruku
Popis:
  • Kompatibilita akumulátoru 12V a 18V XR využívá výhod obou napetových rad akumulátorových systému DeWalt a muže pracovat také s akumulátory 10,8V XR.
  • Rucní jemné horizontální nastavení pro naprosto presné merení.
  • Testováno na pád z jednoho metru.
Technické parametry:
  • Trída laseru 2
  • Presnost +/- 0,3 mm/m
  • Rozsah vyrovnání +- 4°
  • Pripojení stativu 1/4“ a 5/8“
  • Trída ochrany IP54
  • barva paprsku: zelený
  • pocet paprsku : 7
  • viditelnost laseru bez použití detektoru: 35 m
  • viditelnost laseru s detektorem: 50 m
  • olovnice: ano
  • napájení: 10,8V, 12V, 18V
Obsah balení:
  • 1x 2,0Ah akumulátor 18V