DeWALT DCK2050E2T Aku kombinovaná sada 18V 2x 1,7Ah POWERSTACK
Na objednávku
/
Kód produktu: DCK2050E2T-QW
Autorizovaný prodejce
Na objednávku
3
Možnost prodloužené záruky
Na tento produkt se vztahuje tříroční záruka
Pro přesný postup, jak si zřídit tuto prodlouženou záruku, navštivte naši stránku časté dotazy.
Uplatněte prodlouženou 3 roční záruku
DCK2050E2T DeWALT Aku kombinovaná sada 18 V 2x 1,7 Ah POWERSTACK
DCD805 Aku príklepová vrtacka
  • Napájení: 18 V
  • Max. moment (tvrdý materiál): 90 Nm
  • Max. moment (mekký materiál): 34 Nm
  • Otácky naprázdno: 0 - 650/2000 ot./min
  • Režim nastavení otácek: 2
  • Pocet úderu 1. rychlost: 0-9350 úd/min
  • Pocet úderu 2. rychlost: 0-34000 úd/min
  • Kapacita sklícidla: 1,5 - 13 mm
  • Max. prumer otvoru [drevo]: 40 mm
  • Max. prumer otvoru [kov]: 13 mm
  • Hmotnost bez akumulátoru: 1,2 kg
DCF850 Aku rázový utahovák
  • Napájení: 18 V
  • Max. kroutící moment: 205 Nm
  • Otácky naprázdno 0 - 1 000, 0 - 2 800, 0 - 3 250 ot./min
  • Rázu/min 0 - 400, 0-2800, 0-3800 ú/min
  • Držák nástroju: 1/4"
  • Hmotnost 1,34 kg
Rozsah dodávky:
  • 1x príklepová vrtacka DCD805
  • 1x rázový utahovák DCF850
  • 2x baterie 1,7 Ah POWERSTACK
  • 1x nabíjecka DCB112
  • Kufr TSTAK
Na tento produkt ještě nebyla napsána recenze
Podobné produkty
Akce
V košíku
BOSCH GBH 240 + GWS 750-125 S - Vrtací kladivo + úhlová bruska - 0615990M8H
Poslední 2 kusy
Akce
V košíku
BOSCH 18 V souprava 3 ks nářadí: GSR + GWS + GBH + 2 × GBA 18V 4.0 Ah + GAL 18V-40 - 0615A50094