DeWALT DCK2051H2T – AKU kombinovaná sada PowerStack™ 18V, 2×AKU 5,0Ah, TSTAK™ kufr
Poslední kus skladem
/
Kód produktu: DCK2051H2T-QW
Autorizovaný prodejce
Poslední kus skladem
3
Možnost prodloužené záruky
Na tento produkt se vztahuje tříroční záruka
Pro přesný postup, jak si zřídit tuto prodlouženou záruku, navštivte naši stránku časté dotazy.
Uplatněte prodlouženou 3 roční záruku
POPIS:
DeWalt DCD800
  • Nová generace aku vrtacky DeWALT nahrazuje starší model DCD791
  • Až o 40% vyšší výkon ao 25% menší rozmer oproti DCD796
  • Zdokonalená otocná LED se 3 polohami
  • Celokovová dvoustupnová prevodovka
  • Bezuhlikový motor 18V
  • vrtání - šroubování
  • kovové sklícidlo
  • 15 nastavení utahovacího momentu
  • Otácky naprázdno 0 - 650/2 000 ot./min.
  • Kapacita sklícidla 1,5 – 13 mm
  • Tocivý moment 90/34 Nm
  • Max. prumer otvoru (drevo) 40 mm
  • Max. prumer otvoru (kov) 13 mm
  • Max. prumer otvoru (zdivo) 13 mm
  • Délka 177mm
  • Hmotnost 1,2 kg
DeWalt DCF850
  • Bezuhlíkový motor
  • Délka hlavy pouze 100 mm - ultrakompaktní velikost pro snadné použití ve stísnených prostorách
  • Tocivý moment 205 Nm
  • Ochrana proti pretížení zajištuje konstantní otácky pri zatížení
  • LED podsvícení
  • Napetí akumulátoru: 18 V
  • Pocet úderu 1. rychlost: 0-400 úd/min
  • Pocet úderu 2. rychlost: 0-2800 úd/min
  • Pocet úderu 3. rychlost: 0-3800 úd/min
  • Volnobežné otácky 1. rychlost: 0-1000 ot/min
  • Volnobežné otácky 2. rychlost: 0-2800 ot/min
  • Volnobežné otácky 3. rychlost: 0-3250 ot/min
  • Upínání nástroje: 1/4 "
  • Max. kroutící moment: 205 Nm