DOPRAVA ZDARMA
AKCIA
16%

DeWALT Sekacka aku DCMWP134N

DeWalt DCMWP134N aku sekacka na trávu 53cm 18V bez aku

Běžná cena s DPH: 12 242 Kč
Cena s DPH:10 368 KčEUR
Bez DPH:8 569 Kč
Ušetříte: 16%
Doprava:Doprava zdarma
Termín dodáni: momentálne nedostupné
Jsme autorizovaný prodejce značky DeWALT DeWALT
Výrobce: DeWALT
Katalogové číslo: DCMWP134N

Více informací o produktu

Popis:

Sekacka DEWALT 2x18V bez pojezdu, která poskytuje rychlou, úcinnou provoz, bez výfukových plynu nebo prímých emisí, je vybavena dvojitou schránkou pro 2 akumulátory 18V XR s kapacitou po 8,0 Ah a vysoce výkonným žacím ústrojím se šírkou záberu 53 cm, které maximalizuje úcinnost a prodlužuje dobu chodu. Dále je vybavena mulcovací zátkou pro prirozené hnojení trávníku a také 2 noži pro optimalizaci funkce mulcování, spolecne s košem ze sítové tkaniny o objemu 67 l, který umožnuje sber posecené trávy, címž zlepšuje vzhled trávníku. Její ergonomický design, který zahrnuje snadno použitelnou funkci nastavování výšky spolecne s jednoduchým jednodotykovým skládáním rukojeti, zajištuje vynikající ovladatelnost. Její zcela nove pojaté uživatelské rozhraní poskytuje informace o stavu nabití a obsahuje rovnež ukazatel zatížení, který prispívá k prodloužení doby chodu tím, že upozornuje na stav, kdy sekacka používá zvýšený výkon pri prosekávání odolnejší trávy. Tato sortimentní položka, která je soucástí akumulátorového systému 18V XR, se prodává jako základní jednotka, akumulátory a nabíjecka se prodávají samostatne.

 

Vlastnosti:

Vysoce úcinný žací systém s dvojitými noži, jehož konstrukce umožnuje dosahování prodloužené doby chodu a zvýšeného žacího výkonu
Ocelové žací ústrojí se šírkou záberu 53 cm as bezuhlíkovým motorem vybaveným funkcí automatického snímání zatížení, s konstrukcí zvyšující žací výkon a odolnost
Doba chodu až 80 minut. Ideální pro trávníky s výmerou do 1680 m2.
Sekacka 3 v 1 bez pojezdu, vcetne volitelných funkcí mulcování, sberu posecené trávy a bocního vyhozu umožnujících rozmanité využití pri secení.
Praktický LED ovládací panel poskytuje údaje o stavu nabití akumulátoru, potížích se žacím systémem a blížícím se koncem životnosti nožu.
Systém jednodotykového ovládání rukojetí umožnuje rychlé zasouvání a sklápení rukojetí, címž usnadnuje jejich uskladnení.
Systém jednobodového nastavení výšky se 6 žacími polohami, od 25 mm do 102 mm
TRÍLETÁ ZÁRUKA: Na registrované náradí je poskytována prodloužená záruka.
SOUCÁST AKUMULÁTOROVÉHO SYSTÉMU 18V XR: Plne kompatibilní s více než 250 rešeními.

 

Technické parametry

Napájecí napětí 2x 18 V
Šířka záběru 53 cm
Objem sběrného vaku 67 l
Hmotnost (bez akumulátoru) 28 kg
Výšky sečení 1 = 25 mm, 2 = 41 mm, 3 = 56 mm, 4 = 71 mm, 5 = 86 mm, 6 = 102 mm
Funkce 3 v 1 Mulčování, sběr trávy, boční výhoz
Velikost kol 18 cm přední / 23 cm zadní

Podobné produkty