FESTOOL Diamantový kotouc DIA ABRASIVE-D130-ST
Nedostupný
Kód produktu: 499973
Autorizovaný prodejce
Nedostupný
3
Možnost prodloužené záruky
Na tento produkt se vztahuje tříroční záruka
Pro přesný postup, jak si zřídit tuto prodlouženou záruku, navštivte naši stránku časté dotazy.
Uplatněte prodlouženou 3 roční záruku
Vynikající výsledky pri opracovávání abrazivních podkladu.
Prednosti a užitek
  • Pohodlná výmena kotoucí díky nekolika jednoduchým úkonum
  • Rychlé frézování abrazivních podkladu
  • Prvotrídní materiály a výška segmentu se postarají o dlouhou životnost
Uživatelské prednosti
Vhodné pro
  • pro RG 130 ECI, RG 130, RGP 130, AGP 125
  • na materiály s vysokým obsahem písku
v kartonovém obalu
Záruka all-inclusive --> Více informací
Technické parametry
  • Prumer 130.00 mm
  • Vnitrní prumer 25.00/22.20 mm
  • Výška segmentu 5 mm
  • Aktivní povrch 2300 mm²
  • VSE = obchodní expedicní jednotka pro obj. císlo 1 ks.
  • Obsah balení 1 ks.
Na tento produkt ještě nebyla napsána recenze
Podobné produkty
V košíku
Na externím skladu
V košíku
BOSCH X-LOCK Best for Ceramic 115 x 22,23 x 1,8 x 10 - 2 608 615 163
BOSCH Diamantový rezací kotouc Best for Abrasive 230 x 22,23 x 2,4 x 15 mm
BOSCH Diamantový rezací kotouc Best for Abrasive 150 x 22,23 x 2,4 x 12 mm
BOSCH 2608615076 - Diamantový rezací kotouc Best for Hard Ceramic 115 x 22,23 x 1.4 x 10
BOSCH 2608615060 - Diamantový rezací kotouc Standard for Universal 125 x 22,23 x 2,0 x 10 mm
Poslední kus skladem
BOSCH X-LOCK Standard for Universal 125 x 22,23 x 2 x 10 - 2 608 615 166 - Diamantový rezací kotouc
Poslední kus skladem
BOSCH Diamantový rezací kotouc Best for Abrasive 180 x 22,23 x 2,4 x 12 mm
Na externím skladu
BOSCH Diamantový rezací kotouc Best for Asphalt 300 x 20 x 3,2 x 12 mm
BOSCH X-LOCK Best for Universal 125 x 22,23 x 2,2 x 12 - 2 608 615 161 - Diamantový rezací kotouc
BOSCH Diamantový rezací kotouc Best for Abrasive 125 x 22,23 x 2,2 x 12 mm
BOSCH Diamantový rezací kotouc Best for Abrasive 350 x 20,00 + 25,40 x 3,2 x 15 mm
BOSCH 2608615057 - Diamantový rezací kotouc Standard for Universal 115 x 22,23 x 2,0 x 10 mm
BOSCH Diamantový rezací kotouc Best for Abrasive 115 x 22,23 x 2,2 x 12 mm
BOSCH 2608615064 - Diamantový rezací kotouc Standard for Universal 180 x 22,23 x 2,4 x 10 mm
BOSCH 2608615058 - Diamantový rezací kotouc Standard for Universal 115 x 22,23 x 2,0 x 10 mm
BOSCH X-LOCK Best for Universal 115 x 22,23 x 2,2 x 12 - 2 608 615 160
BOSCH Diamantový rezací kotouc Best for Abrasive 300 x 20,00 + 25,40 x 2,8 x 15 mm
BOSCH Diamantový rezací kotouc Best for Asphalt 300 x 25,40 x 3,2 x 12 mm
BOSCH Diamantový rezací kotouc Best for Abrasive 400 x 20,00 + 25,40 x 3,2 x 12 mm