FESTOOL Diamantový kotouc DIA ABRASIVE-D80
Nedostupný
Kód produktu: 769055
Autorizovaný prodejce
Nedostupný
3
Možnost prodloužené záruky
Na tento produkt se vztahuje tříroční záruka
Pro přesný postup, jak si zřídit tuto prodlouženou záruku, navštivte naši stránku časté dotazy.
Uplatněte prodlouženou 3 roční záruku
Vynikající výsledky pri práci s abrazivními materiály.
Prednosti a užitek
  • Rychlé frézování abrazivních materiálu díky výšce segmentu diamantu 11 mm
  • Prvotrídní materiály a výška segmentu se postarají o velmi dlouhou životnost
  • Lehké upevnení na nástrojovou hlavu jen nekolika pohyby
Uživatelské prednosti
Vhodné pro
  • pro RG 80, RGP 80
  • Náhradní kotouc pro nástrojovou hlavu DIA ABRASIVE-RG 80
balení pro samoobslužný prodej
Záruka all-inclusive --> Více informací
Technické parametry
  • Výška segmentu 6 mm
  • Aktivní povrch 1385 mm²
  • VSE = obchodní expedicní jednotka pro obj. císlo 1 ks.
  • Obsah balení 1 ks.
  • Prumer 80 mm
Na tento produkt ještě nebyla napsána recenze
Podobné produkty
V košíku
BOSCH X-LOCK Standard for Universal 125 x 22,23 x 2 x 10 - 2 608 615 166 - Diamantový rezací kotouc
Poslední kus skladem
V košíku
BOSCH 2608615060 - Diamantový rezací kotouc Standard for Universal 125 x 22,23 x 2,0 x 10 mm
Poslední kus skladem
BOSCH Diamantový rezací kotouc Best for Asphalt 300 x 25,40 x 3,2 x 12 mm
BOSCH X-LOCK Best for Universal 125 x 22,23 x 2,2 x 12 - 2 608 615 161 - Diamantový rezací kotouc
BOSCH Diamantový rezací kotouc Best for Abrasive 150 x 22,23 x 2,4 x 12 mm
BOSCH Diamantový rezací kotouc Best for Abrasive 300 x 20,00 + 25,40 x 2,8 x 15 mm
BOSCH Diamantový rezací kotouc Best for Abrasive 230 x 22,23 x 2,4 x 15 mm
BOSCH Diamantový rezací kotouc Best for Abrasive 350 x 20,00 + 25,40 x 3,2 x 15 mm
BOSCH Diamantový rezací kotouc Best for Abrasive 180 x 22,23 x 2,4 x 12 mm
Na externím skladu
BOSCH X-LOCK Best for Ceramic 115 x 22,23 x 1,8 x 10 - 2 608 615 163
BOSCH 2608615058 - Diamantový rezací kotouc Standard for Universal 115 x 22,23 x 2,0 x 10 mm
BOSCH Diamantový rezací kotouc Best for Abrasive 115 x 22,23 x 2,2 x 12 mm
BOSCH 2608615064 - Diamantový rezací kotouc Standard for Universal 180 x 22,23 x 2,4 x 10 mm
Na externím skladu
BOSCH 2608615057 - Diamantový rezací kotouc Standard for Universal 115 x 22,23 x 2,0 x 10 mm
BOSCH X-LOCK Best for Universal 115 x 22,23 x 2,2 x 12 - 2 608 615 160
BOSCH Diamantový rezací kotouc Best for Asphalt 300 x 20 x 3,2 x 12 mm
BOSCH Diamantový rezací kotouc Best for Abrasive 125 x 22,23 x 2,2 x 12 mm
BOSCH 2608615076 - Diamantový rezací kotouc Best for Hard Ceramic 115 x 22,23 x 1.4 x 10
BOSCH Diamantový rezací kotouc Best for Abrasive 400 x 20,00 + 25,40 x 3,2 x 12 mm