Často kladené otázky

 

Proč si vybrat nás?

Na trhu působíme od roku 1993 a za tu dobu jsme obsloužili desítky tisíc zákazníků. Dlouhodobost našeho působení spojená s naším neustálým růstem je důkazem vysoké kvality našich služeb a prodávaného zboží. Jako garance kvality výrobků slouží rovněž reference našich partnerů. Naše výrobky dodáváme do firem v celé Evropě.

 

Jak vás mohu kontaktovat?

Kontaktovat nás můžete pomocí naší telefonní linky +420 210 326 643 kde jsme v dispozici každý pracovní den od 8:00 do 16:00. Nebo mailem na info@bosch-cz.cz.

V případě reklamací můžete použít mail reklamacie@bosch-cz.cz.

 

Pouze originální zboží?

Jsme autorizovaný prodejce značek, které nabízíme. Zárukou originality je jednak naše dlouholeté partnerství a zároveň desítky tisíc spokojených zákazníků napříč Evropou.

Elektrické nářadí Bosch pro profesionály, tak lithium-iontové akumulátory, včetně nabíječek, splňují nejvyšší nároky na kvalitu. Z tohoto důvodu Vám nabízíme speciální servisní balík. A to zdarma.

 

Proč jsme takoví levní?

"Proč jsme takoví levní?" Bezpochyby jedna z nejčastějších otázek našich zákazníků. Jak je možné, že jsou naše ceny často i o 50% nižší, než v kamenných obchodech, když máme stejných dodavatelů?

Odpověď je poměrně jednoduchá. Na rozdíl od kamenných obchodů pracujeme s daleko menšími maržemi. Navíc nemusíme platit drahé nájmy v obchodních centrech, na náměstích, v centrech měst apod. Náklady na nájem i toho nejmenšího obchodu na takových místech se šplhá do stovek tisíc měsíčně. K tomu je třeba přičíst, že na rozdíl od kamenných obchodů prodáváme mnohem více produktů a tedy nakupujeme více od dodavatelů za výhodnější nákupní ceny.

Za těchto okolností jsme schopni nabídnout ceny, které jinde nenajdete.

 

Jak se řeší reklamace?

Pro značku Bosch se reklamace řeší přímo z pohodlí vašeho domova. Je to jednoduché, stačí jen vyplnit formulář. O bezplatné vyzvednutí výrobku na vámi zvolené adrese se postará přepravní služba. Potvrzení zadaných údajů o opravě a vyzvednutí výrobku dostanete e-mailem.

V případě záruční opravy nezapomeňte prosím k výrobku přiložit kopii prodejního dokladu. U výrobku s prodlouženou zárukou je třeba přiložit také certifikát prodloužené záruky.

Podrobnější informace a reklamační formulář naleznete zde: Záruka a reklamace

Pro ostatní značky nás prosím kontaktujte na reklamacie@bosch-cz.cz

 

 

Zboží mi nevyhovuje, dá se vyměnit nebo vrátit?

Nevyhovuje vám zakoupené nářadí, netrefili jste dárek nebo jste se omylem "překlikli"? Nevadí - jednoduše nám napište na mail reklamacie@bosch-cz.cz a my vám nepoužité zboží vyměníme nebo vám vrátíme plnou cenu. Na výměnu máte 14 dní od převzetí zboží od našeho kurýra.

Více informácí najdete v dokumentu vrácení zboží zde: Vrácení zboží.

 

 

Obchodní údaje

Odpovědný vedoucí:
Ing. Ján Liner,

e-mail: info@bosch-cz.cz
tel: +420 210 326 643

 

Ing. Ján Buchanec - Technik
Jesenského 14, 036 01 Martin , zapsaný v živnostenském rejstříku Č. 506-5558
IČO: 33576009, DIČ: 1020495080 IČ DPH: SK1020495080
Číslo účtu: 4300003500/5500 Raiffeisen Banka