Kdo jsme a proč nakupovat od nás?

Od nášho vzniku děláme vše pro to, aby zákazníci od nás odcházeli spokojení. To je náš každodenní cíl.

V roce 2013 jsme oslávili dvacáté výročí

V roce 1993 byla založená společnost BB Trade majitelem Ing.Jánom Buchancem. Za tu dobu jsme si vybudovali u našich zákazníků dobré jméno a důvěru.  Internetový obchod byl spuštěný v roce 2010. Právě dobré jméno a důvěru se snažíme dále šířit prostřednictvím portálu Technikcentrum.cz.

 
 

Šest kamenných prodejní na Slovensku

Prvá kamenná prodejna byla založena v Martine. Momentálne máme v Martine 3 kamenné prodejny a další v Žiline, Ružomberku a Popradu. Kromě toho jsme velkoobchodný partner množství slovenských firem a koncernů.

 
 
 

Autorizovaný partner světových značek

Za dobu působení na trhu se nám podařilo stát se autorizovaným prodejcem značek jako Bosch, DeWALT, Honda, Makita, Stihl, Kärcher, Fiskars a mnoho dalších. Přímo na jejich stránkách si můžete ověřit, že Ing. Ján Buchanec Technik je jejich autorizovaným prodejcem. Toto Vám dáva záruku, že zboží které u nás kupujete je pravý, předávaný s možností záručního servisu a vrátaně všech výhod a služeb které značka poskytuje.

 
 

Vlastní servis

Máme vlastní servis pro značky Stihl, Briggs & Stratton, Honda, Rioby, Kawasaki, Murray a servisní smlouvy s autorizovaným servisem každé značky co nabízíme.

 

Vyškolený personál

Jsme skuteční odborníci na zboží, které prodáváme. Pravidelně navštěvujeme školení, meetingy a konference, které organizují výrobci. Kromě toho denně řešíme špeciální požadavky zákazníků a spolupracujeme s řemeslníky a společnostmi od stavebního, dřevozpracujícího až po strojírenský průmysl.

 
 

Jsme firma která žije!

Teambuilding? Ne, tak bychom to nenazvali. Kromě toho že jsme kolegové jsme i parta dobrých přátel. Přátelský vztah máme také se spoustou zákazníků a dodavatelů.