Možnosti platby

Vyberte si způsob platby, který vám nejlépe vyhovuje. Fakturu/daňový doklad přikládáme k odeslané zásilce jako součást balíku v originální formě.

Platba při doručení kurýrovi tz. dobírka

Pokud nechcete platit za zboží předem, můžete zaplatit v hotovosti při doručení zboží kurýrovi. Zboží hradíte v hotovosti řidiči dopravní společnosti nebo poštovnímu doručovateli. Vždy si prosím připravte potřebný obnos, urychlíte tím předání zásilky. Služba je zpoplatněna na základě ceníku, minimálně však částkou 50 Kč s DPH.

Platba předem na účet dodavatele

Platbu předem provedete na základě údajů v objednávce, kterou obdržíte e-mailem po objednání zboží a to bankovním převodem, vkladem na účet nebo pomocí internetbankingu vlastní banky. Nejrychlejší je převod v rámci jedné banky. Převod peněz mezi dvěma bankami trvá přibližně 1-2 pracovní dny. Peníze můžete vložit také přímo na náš účet.

 

On-line platební systémy

Rozhodnete-li se využít on-line platební systémy, budete po potvrzení objednávky přesměrováni na stránky internetbankingu vybrané banky. Můžete využít růyné platební systémy

Platba platební kartou

Platby kartou jsou jednou z nejpopulárnějších platebních metod na světě. Obchodníci mohou přijímat platby kartami VISA a MasterCard od zákazníků z celého světa. Nemusíte mít u sebe hotovost ani vybírat z bankomatu, stačí použít vaši kreditní kartu a zboží zaplatit on-line. Po dokončení objednávky budete přesměrováni na stránky bakny pro dokončení platby. Přiřazení k vaší objednávce proběhne během několika minut po úhradě.

Jaké karty přijímáme?

  • VISA Electron
  • VISA
  • Maestro
  • MasterCard
  • Dinners Club International

Jak u nás zaplatíte?

Pokud se rozhodnete využít k platbě za vybrané zboží/služby Vaši platební kartu, v pokladně zvolíte typ platby - platební kartou. V následujícím okně označte druh platební karty. Potom budete přesměrováni do naší zpracovatelské banky, která Vás vyzve k zadání údajů o kartě: číslo platební karty, datum ukončení platnosti karty, a CVV2/CVC2 – poslední trojčíslí předtištěné na podpisovém proužku Vaší karty.

Tyto informace zadáváte přímo na platební stránce zpracovatelské banky, která zajistí nerozluštitelný zakódovaný přenos dat a nám jen vypíše výsledek autorizace a dává nám tím pokyn k vyřízení objednávky. Tímto je odstraněna možnost zneužití Vaší platební karty subjektům, od kterého si zboží kupujete, a také zabraňuje volnému přenosu nechráněných dat ve veřejné počítačové síti. O výsledku transakce jste informováni e-mailem.

Pokud nám banka nepotvrdí platbu Vaší kartou, může to být z následujících důvodů:

  • údaje o platební kartě nebyly vyplněny správně
  • na Vašem účtu nemáte dostatek finančních prostředků nebo jste již vyčerpali limit pro internetové transakce
  • Vaše karta nemá povoleno použití pro transakce na internetu. V tomto případě je nutno se obrátit na Vaši banku.

 

Nákup na splátky

Nemáte pohromadě dostatek finančních prostředků nebo jen dáváte přednost splácení malých částek před zaplacením jednoho velkého obnosu? Využijte výhodných splátkových programů splátkových společností Quatro, Cetelem a HomeCredit.
Po dokončení objednávky, ve formuláři, který se před vámi objeví, vyplňte veškeré informace o vaší osobě, trvalém bydlišti, zaměstnavateli, apod., které požaduje splátková společnost pro úspěšné vyřízení úvěru.

Všechna data jsou považována za přísně důvěrná, zadáváte je přímo na stránkách splátkové společnosti. Bezprostředně po vyplnění a odeslání formuláře obdržíte informaci o předběžném schválení či zamítnutí. V některých případech je žádost ještě dále zpracovávána a předána k dalšímu posouzení. O jeho výsledku vás osobně informujeme.