FESTOOL Drážkovací zarízení VN-HK85 130X16-25 576803
Nedostupný
/
Kód produktu: 576803
Autorizovaný prodejce
Nedostupný
3
Možnost prodloužené záruky
Na tento produkt se vztahuje tříroční záruka
Pro přesný postup, jak si zřídit tuto prodlouženou záruku, navštivte naši stránku časté dotazy.
Uplatněte prodlouženou 3 roční záruku
Z rucní okružní pily pro drážkovací frézu.
Prednosti a užitek
  • Jednoduchá montáž drážkovacího zarízení
  • Rozperné kroužky umožnují nastavení požadované šírky drážky
  • Frézovací hrana odpovídá rezné hrane
  • Možnost odsávat pres integrované odsávací hrdlo (Ø 36 mm)
Uživatelské prednosti
  • Vhodné pro tvrdé a mekké drevo
  • Vytvárení drážek pro latovky
  • Vytvárení kabelových kanálu
  • Vytvárení drážek pro kování na okapové trubky
  • Vytvárení vykrojení všeho druhu
  • Tvorba schodišt
  • Výroba nábytku
Vhodné pro
  • pro HK 85
  • pro frézování prícných a podélných drážek; hloubka frézování 0 – 35 mm a šírka 16 – 25 mm
  • možnost použití s FS, FSK a PA
Rozsah dodávky
vymenitelné plotýnky HW-WP 14x14x2, nastavitelný drážkovac Ø 130 x 16 – 25 mm, ochranný kryt (pevný), ochranný kryt (pohyblivý), upínací príruba, protipríruba, Distancní podložky, Systainer SYS3 M 137, v kartonovém obalu
Záruka all-inclusive --> Více informací
Technické parametry
  • Obsah balení 1 ks.
  • VSE = obchodní expedicní jednotka pro obj. císlo 1 ks.
  • Ø prípojky pro odsávání prachu 36 mm