MAKITA DTW190RFJ - Akumulátorový rázový utahovac
Poslední kus skladem
Kód produktu: DTW190RFJ
Autorizovaný prodejce
Poslední kus skladem
3
Možnost prodloužené záruky
Na tento produkt se vztahuje tříroční záruka
Pro přesný postup, jak si zřídit tuto prodlouženou záruku, navštivte naši stránku časté dotazy.
Uplatněte prodlouženou 3 roční záruku
Popis produktu Makita DTW190Z - Akumulátorový rázový utahovac
  • Nízká hmotnost, vysoký výkon
  • LED osvetlení s funkcí dosvitu
  • Svítící telo stroje ve tme
  • Kompaktní a lehký 4 pólový motor
  • Elektronický vypínac, brzda motoru
  • Dodáváno bez akumulátoru, nabíjecky a kufru
Technické parametry
  • Volnobežné otácky : 0 - 2.300 min -1
  • Pocet úderu naprazdno : 0 - 3.000 min -1
  • Maximální utahovací moment: 190 Nm
  • Standardní šroub : M8 - M16
  • Upínání / velikost vrtáku : 1/2"
  • Akumulátor : 18 V
  • Hmotnost : 1,4 kg
  • Rozmery (D x Š x V): 176 x 79 x 237 mm