DeWALT DWE305PK - Ocasní pila
DeWALT DWE305PK - Ocasní pila
Poslední kus skladem
Kód produktu: DWE305PK-QS
Autorizovaný prodejce
DeWALT DWE305PK - Ocasní pila
Poslední kus skladem
Doporučené příslušenství
Všechny produkty
Všechny produkty
V košíku
DeWALT DT2440 6-dílná sada pilových listu pro mecové pily
Poslední 4 kusy
Akce
V košíku
DeWALT SADA 12 PILOVÝCH LISTU DT2441L
Poslední 4 kusy
DT2441L-QZ
Akce
DeWALT LIST PILOVÝ DO DREVA 305MM 5ks DT2350
Poslední 2 kusy
DeWALT LIST PILOVÝ 305MM CIHLY, VLÁKNITÝ CEMENT DT2421
DeWALT LIST PILOVÝ 457MM DO LACHCENÉHO BETONU 1KS DT2422
DeWALT speciál list pro mecové pily 400 mm DT2452
Na externím skladu
DeWALT speciál list pro mecové pily 300 mm (2ks) DT2451
Na externím skladu
DeWALT DT2444 - Sada pilových listu 6 ks v úložném pouzdre
Na objednávku
DeWALT LIST PILOVÝ 150MM PLECH , NEREZ DT2426
Na objednávku
DeWALT LIST PILOVY 235MM 1KS DT2335
DT2335-QZ
DeWALT PILOVÝ LIST NA STAVEBNÍ MATERIAL 152mm DT2332
DeWALT speciál list pro mecové pily 225 mm (2ks) DT2450
DT2441L-QZ
Poslední 2 kusy
DT2335-QZ
3
Možnost prodloužené záruky
Na tento produkt se vztahuje tříroční záruka
Pro přesný postup, jak si zřídit tuto prodlouženou záruku, navštivte naši stránku časté dotazy.
Uplatněte prodlouženou 3 roční záruku
Vlastnosti:
  • Díky prumyslovému designu, zdokonalené prevodovce a silnému motoru o výkonu 1 100 W, je toto náradí urceno k tomu, aby odolalo i tem nejnárocnejším pracovním výkonum.
  • 4 polohy cepele zvyšují všestrannost rezání.
  • Páková rychloupínací cepelová svorka pro rychlou a snadnou výmenu.
  • Mecová pila ideální pro stavebníky, instalatéry a elektrikáre.
Technické parametry:
  • Výkon: 1100 W
  • Hmotnost: 3,5 kg
  • Délka zdvihu: 29 mm
  • Max. hloubka rezu - drevo: 280 mm
  • Max. rezná kapacita (PVC): 130 mm
  • Pocet zdvihu naprázdno: 0-2800 zdv./min.
  • Príkon pily: 1100 W
  • Délka: 435 mm
  • Výška: 178 mm
  • Max. hloubka rezu - ocel: 100 mm