MAKITA DWR180RA - Akumulátorová rácna
na sklade
Kód produktu: DWR180RA
Autorizovaný prodejce
na sklade
3
Možnost prodloužené záruky
Na tento produkt se vztahuje tříroční záruka
Pro přesný postup, jak si zřídit tuto prodlouženou záruku, navštivte naši stránku časté dotazy.
Uplatněte prodlouženou 3 roční záruku
Elektrická brzda.
Pravý/levý chod.
LED pracovní svetlo.
Dodáváno se dvema zásuvnými adaptéry: 6,35 mm (1/4") ctverecní a 9,5 mm (3/8") ctverecní.
Po vyjmutí adaptéru s vnitrním šestihranem mužete tento model prestavit na pruchozí rácnový klíc, který je ideální pro utažení 13 mm matic na dlouhé šrouby se závitem, napríklad na závitovou tyc.
Lehce uchopitelný ergonomický design.
Technické parametry
  • Typ baterie: Lithium-ion
  • Napetí: 18 V
  • Upínání nástroje: 3/8" nebo 1/4"
  • Standardní šrouby: M5-M12
  • Šrouby s vysokou pevností: M5-M10
  • Volnobežné otácky: 0 - 800 min-1
  • Maximální tocivý moment: 47,5 Nm