STIGA Elektrický plotostrih - HT 106c (SHT 600) - 256060002/ST1
Poslední 2 kusy
Kód produktu: 256060002ST1
Autorizovaný prodejce
Poslední 2 kusy
Tyto nužky mají motor o výkonu 600 W, 60 cm dvojcinný rezací nuž s roztecí zubu 20 mm. Ergonomickou zadní rukojet lze otocit o 180° a nastavit do peti ruzných poloh, což snižuje namáhání ramene a zápestí, at už stríháte horizontálne nebo vertikálne. Nízká úroven vibrací a menší hluk zvyšují úroven komfortu uživatele.
Technické parametry
  • Typ motoru: elektrický 230 V
  • Max. prumer rezaných vetví: 20 mm
  • Výkon motoru: 600 W