BOSCH EXPERT EXKT18V-52G - Akumulátorová ponorná pila BITURBO sólo - 06016B4100
Poslední kus skladem
/
Kód produktu: 06016B4100
Autorizovaný prodejce
Poslední kus skladem
Doporučené příslušenství
Všechny produkty
Všechny produkty
EXPERT
V košíku
BOSCH EXPERT 2 × EXBA18V-40 + GAL 12V/18V-80 - Sada dvou akumulátorů 18V 4,0Ah a nabíječky - 1600A0373J
Na skladě
EXPERT
V košíku
BOSCH EXPERT 2 × EXBA18V-55 + GAL12V/18V-80 - Sada dvou akumulátorů 18V 5,5Ah a nabíječky - 1600A0373P
Nedostupný
BOSCH EXPERT 2 × EXBA18V-80 + EXAL18V-160 - Sada dvou akumulátorů 18V 8Ah a nabíječky - 1600A0373T
Poslední 2 kusy
Na skladě
Nedostupný
Poslední 2 kusy
Popis výrobku
Okružní pila EXPERT EXKT18V-52G má mimořádně kompaktní design, který umožňuje práci v minimální vzdálenosti od zdi a řezání pouze 10 mm od zdi. Technologie BITURBO Brushless, vysoce výkonný motor a pohonný systém jsou navrženy tak, aby v kombinaci s akumulátory EXPERT dosahovaly vynikajícího výkonu. Tato kompaktní okružní pila s jediným 18 V akumulátorem umožňuje vynikající mobilitu. Integrovaný adaptér Click&Clean je navržen pro řešení odsávání prachu Bosch. Snadné manévrování, otáčení až o 360 stupňů. EXPERT EXKT18V-52G je kompatibilní s naší vynikající vodící lištou BOSCH FSN a dalšími běžnými systémy. Uživatelsky komfortní rozhraní HMI má upravitelné nastavení: Nastavení rychlosti, výběr režimu (např. režim ECO pro delší dobu chodu na jedno nabití akumulátoru), jakož i indikaci stavu nabití akumulátoru a stavu zařízení – například ochrana proti přetížení.
Tato ponorná pila je vhodná pro ponorné řezy do dřeva, dřevokompozitních materiálů, dřevotřískových panelů a dalších panelových materiálů, jakož i do hliníku a plexiskla. Kompatibilita se systémem Bosch Professional 18 V a aliancí výrobců akumulátorů AMPShare.
Pro maximální výkon použijte akumulátory EXPERT.
Technické parametry
  • Napájecí napětí: akumulátor 18 V
  • Ø otvoru pilového kotouče: 20 mm
  • Volnoběžné otáčky: 2800 – 5500 ot/min
  • Hmotnost bez akumulátoru: 4,10 kg
  • Průměr pilového kotouče: 140 mm
  • Základní deska: 305 x 169 mm
  • Úhel úkosu: -1 - 47 °
  • Rozměry nářadí (šířka x délka x výška): 211 x 232 x 370 mm
  • Hloubka řezu bez vodící lišty (90°): 52 mm
  • Hloubka řezu s vodící lištou (90°): 46 mm
  • Hloubka řezu bez vodící lišty (45°): 32 mm
  • Hloubka řezu s vodící lištou (45°): 26 mm
  • BITURBO: Ano
Rozsah dodávky
  • 1× pilový kotouč, Expert for Wood pro akumulátorové pily, 140 × 1,8/1,3 × 20 mm, 42
  • L-BOXX 238
  • Vakuový pytel na prach
Na tento produkt ještě nebyla napsána recenze
Podobné produkty
Akce
Doprava zdarma
FESTOOL Ponorná pila TS 75 EBQ-Plus
576110
Akce
Doprava zdarma
FESTOOL 576730 - Ponorná pila s predrezem TSV 60 KEBQ-Plus
BOSCH GKT 55 GCE Professional - 0601675001 - Ponorná pila
FESTOOL 576703 - Ponorná pila TS 55 FEBQ-Plus
Poslední 3 kusy
FESTOOL Ponorná pila TS 75 EBQ-Plus-FS
FESTOOL 577743 - Ponorná pila s predrezem TSV 60 KEBQ-Plus-FS
DeWALT DWS520KTR - Ponorná okružní pila 59 mm s vodící lištou
Na objednávku
FESTOOL Akumulátorová ponorná pila TSC 55 KEB-Basic 576712
FESTOOL 576721 Ponorná pila TS 60 KEBQ-Plus, 1500 W