BOSCH EXPERT EXWS20-150SB - Úhlová bruska - 06017D5300
Na skladě
Kód produktu: 06017D5300
Autorizovaný prodejce
Na skladě
Popis výrobku
EXPERT EXWS20-150SB poskytuje maximální průmyslový výkon díky enormnímu příkonu 2 000 W. Toto nářadí EXPERT má dlouhou životnost a nižší potřebu údržby díky bezuhlíkovému motoru. Nabízí špičkovou ergonomii a má nejmenší obvod rukojeti v nejvyšším výkonnostním segmentu malých úhlových brusek. EXPERT EXWS20-150SB zajistí nejvyšší míru bezpečnosti uživatele ve svém segmentu díky sérii pokročilých ochranných funkcí, jako je KickBack Control (zastaví motor při zaseknutí nářadí), Drop Control (vypne motor při pádu nářadí), ochrana proti opětovnému spuštění (zastaví motor, aby se automaticky znovu nespustil po výpadku napájení), ochrana proti přetížení (chrání před přehřátím), plynulé spuštění a brzdový systém. Práci je možné optimalizovat pomocí LED indikátoru, který informuje o stavu nářadí. Toto nářadí má vylepšené přímé chlazení a monitorování teploty, a také vyšší míru ochrany proti prachu s vyjímatelným prachovým filtrem.
Technické parametry
  • Napájecí napětí: 230 V
  • Jmenovitý příkon: 2000 W
  • Volnoběžné otáčky: 2400 – 9700 min-1
  • Výkon: 1400 W
  • Závit brusného vřetena: M14
  • Ø kotouče: 150 mm
  • Ø brusné misky: 150 mm
  • Vrtání: Ø 22,20 mm
  • Rozměry nářadí (šířka x délka x výška): 148 x 392 x 141 mm
  • Hmotnost: 2,4 kg
  • Spínač: Aretovatelný spínač
Rozsah dodávky
  • Kolíkový klíč pro úhlové brusky
  • Matice SDS
  • Přídavná rukojeť Vibration Control
  • Upínací matice
Na tento produkt ještě nebyla napsána recenze
Podobné produkty
Akce
Doprava zdarma
V košíku
MILWAUKEE AGV17-150XC ÚHLOVÁ BRUSKA 4933432250
Približne 10 dní
V košíku
FEIN CG 15-150 BL – kompaktní úhlová bruska Ø 150 mm