BOSCH EXPERT EXWS30-180B - Úhlová bruska - 06018G0001
Nedostupný
Kód produktu: 06018G0001
Autorizovaný prodejce
Nedostupný
Popis výrobku
EXPERT EXWS30-180B poskytuje vysokou míru úběru materiálu díky 2800 W bezuhlíkovému motoru, který zároveň snižuje frekvenci potřeby údržby díky nižšímu počtu opotřebovaných dílů a nevyužívání uhlíků. Toto nářadí poskytuje všestrannou bezpečnost a praktičnost s elektronickou brzdou, která zastaví kotouč za méně než 3 sekundy, funkcí KickBack Control, ochranou proti opětovnému spuštění a plynulým spuštěním. Práce bude díky integrovanému systému Vibration Control, který minimalizuje vibrace, méně únavná.
EXPERT EXWS30-180B je určena na broušení a řezání kovů, obkladů, dlaždic a zdiva. Kompatibilita se systémem Bosch Professional 18V a aliancí výrobců akumulátorů AMPShare.
Technické parametry
  • Napájecí napětí: 230 V
  • Jmenovitý příkon: 2800 W
  • Výkon: 2800 W
  • Závit brusného vřetena: M14
  • Ø kotouče: 180 mm
  • Ø miskovité kartáče: 100 mm
  • Vrtání: Ø 22,23 mm
  • Rozměry nářadí (šířka x délka x výška): 110 x 530 x 150 mm
  • Hmotnost: 4,95 kg
  • Spínač: Aretovatelný spínač
  • Volnoběžná rychlost nominální: max. 8500 ot/min
  • X-LOCK: Ne
Rozsah dodávky
  • Nasazovací ochranný kryt při řezání, kovový
  • Dodatečná rukojeť Vibration Control
  • Rychlonastavitelný ochranný kryt
  • Upínací matice
  • Čelový klíč na matice s otvory
Na tento produkt ještě nebyla napsána recenze
Podobné produkty
Akce
V košíku
BOSCH GWS 30-180 PB - 06018G0100 - Úhlová bruska
Poslední 2 kusy
Akce
V košíku
BOSCH GWS 24-180 JZ - 0 601 8C2 300 - Úhlová bruska
Poslední 3 kusy
Doprava zdarma
MILWAUKEE AGV17-180XC ÚHLOVÁ BRUSKA 4933432270
Približne 10 dní
BOSCH GWS 27-180 J - 06018C4320 - Úhlová bruska
MAKITA Univerzální úhlová bruska nebo lešticka s príkonem 1600 W SA 7000 C