STANLEY FMEH850K - Dvourychlostní príklepová vrtacka
Poslední kus skladem
Kód produktu: FMEH850K-QS
Autorizovaný prodejce
Poslední kus skladem
Vrtacka s príklepem Stanley FatMax
Kovové sklícidlo s kapacitou 13 mm
Príklepová vrtacka Stanley FatMax 850W je osazena kvalitním celokovovým sklícidlem s rychloupínáním. Upínání nástroju je tak velmi rychlé a kovový materiál zároven pridává zvýšenou odolnost sklícidla i pri nárocnejším používání.
Prepínatelné uhlíkové kartáce
Varianta FMEH850K s príslušenstvím
Technické parametry
  • Príkon: 850 W
  • Napájení: 230 V
  • Hmotnost: 2,4 Kg
  • Rozmery (dx š xv): 328x83x255 mm
  • Délka el.kabelu: 3 m
  • Max.prumer otvoru zdivo/ocel/drevo: 18/13/50 mm
  • Kapacita sklucovadla: 13 mm
  • Typ sklícidla: rychloupínací
  • Otácky naprázdno ( 1./ 2. stupen ): 0-1100/0-3200 min-1
  • Max. pocet úderu: 0-18700 min-1
  • Otácky naprázno - 1. stupen: 0-1100 min-1
  • Otácky naprázno - 2. stupen: 0-3200 min-1
Na tento produkt ještě nebyla napsána recenze
Podobné produkty
Akce
V košíku
DeWALT DWD024 - Príklepová vrtacka 650W