FESTOOL Frézovací vreteno ASL20/OF1400-OF2200
Nedostupný
/
Kód produktu: 490131
Autorizovaný prodejce
Nedostupný
3
Možnost prodloužené záruky
Na tento produkt se vztahuje tříroční záruka
Pro přesný postup, jak si zřídit tuto prodlouženou záruku, navštivte naši stránku časté dotazy.
Uplatněte prodlouženou 3 roční záruku
Jednoduché upevnení pro perfektní výsledky frézování.
Prednosti a užitek
  • Dokonale sladeno s puldrážkovací hlavou FK D 50×30
  • Bezpecné upevnení na horní frézce pomocí kužele a integrované prevlecné matice
Uživatelské prednosti
Vhodné pro
  • pro OF 1400, OF 2200
  • potrebné k použití puldrážkovací hlavy FK D 50x30 (489284)
balení pro samoobslužný prodej
Záruka all-inclusive --> Více informací
Technické parametry
  • VSE = obchodní expedicní jednotka pro obj. císlo 1 ks.
  • Obsah balení 1 ks.
Na tento produkt ještě nebyla napsána recenze
Podobné produkty
V košíku
BOSCH Ctvrtinové Zaoblovací frézy 8 mm, R1 3,2 mm, D 9,5 mm, L 10,2 mm, G 41 mm
V košíku
BOSCH Drážkovací frézy 12 mm, D1 25 mm, L 40 mm, G 81 mm
Na externím skladu
BOSCH Drážkovací frézy 12 mm, D1 20 mm, L 40 mm, G 81 mm
BOSCH Drážkovací frézy 12 mm, D1 18 mm, L 40 mm, G 81 mm
BOSCH Drážkovací frézy 12 mm, D1 12 mm, L 38,1 mm, G 80 mm
BOSCH Diamantové frézy Best for Ceramic 6,35 mm; D 7,4 mm; L 35
Poslední 2 kusy
BOSCH Drážkovací frézy 12 mm, D1 16 mm, L 40 mm, G 81 mm
BOSCH Drážkovací frézy 12 mm, D1 10 mm, L 40 mm, G 81 mm
Na externím skladu
BOSCH Drážkovací frézy 12 mm, D1 10 mm, L 31,8 mm, G 76 mm
BOSCH Drážkovací frézy 12 mm, D1 12 mm, L 50,5 mm, G 98 mm
BOSCH Drážkovací frézy 8 mm, D1 11 mm, L 20 mm, G 51 mm
BOSCH Drážkovací frézy 8 mm, D1 10 mm, L 20 mm, G 51 mm
BOSCH Drážkovací frézy 8 mm, D1 10 mm, L 25,4 mm, G 56 mm
Poslední kus skladem
BOSCH Drážkovací frézy 12 mm, D1 12 mm, L 40 mm, G 81 mm
BOSCH 3-dílná souprava fréz na frézování z volné ruky 6 mm, 16; 16; 16-7 mm
BOSCH Drážkovací frézy 8 mm, D1 10 mm, L 31,8 mm, G 69 mm
BOSCH Drážkovací frézy 8 mm, D1 10 mm, L 25,4 mm, G 62,4 mm
BOSCH Drážkovací frézy 8 mm, D1 12,7 mm, L 12,7 mm, G 50,8 mm
Poslední kus skladem
BOSCH 4-dílná sada fréz na frézování z volné ruky 6 mm, 13; 13; 13; 13 mm
BOSCH Drážkovací frézy 12 mm, D1 30 mm, L 40 mm, G 81 mm