BOSCH GCM 800 SJ Professional Pokosová a kapovací pila - 0601B19000
Na externím skladu
/
Kód produktu: 0601B19000
Autorizovaný prodejce
Na externím skladu
Doporučené příslušenství
Všechny produkty
Všechny produkty
Akce
V košíku
BOSCH GTA 2500 Transportní a pracovní stul pro pokosové pily 0601B12100
Na skladě
V košíku
BOSCH Pilový kotouc D216x30x48/80T - 2608644658 - Set kotoucu na drevo + multimaterial
Nedostupný
Akce
Na skladě
Nedostupný
3
Možnost prodloužené záruky
Na tento produkt se vztahuje tříroční záruka
Pro přesný postup, jak si zřídit tuto prodlouženou záruku, navštivte naši stránku časté dotazy.
Uplatněte prodlouženou 3 roční záruku
  • Kompaktní "lehká váha" na standardní rezy
  • Hmotnost náradí pouze 13,5 kg pro optimální manipulaci
  • Horizontální kapacita rezu 270 mm na standardní aplikace
technické parametry
  • Kapacita rezu 0 °: 70 x 270 mm
  • Kapacita rezu 45 ° úkos: 70 x 190 mm
  • Kapacita rezu 45 ° sklon: 48 x 270 mm
  • Nastavení úkosu: 47 ° L / 47 ° P
  • Nastavení úhlu sklonu: 45 ° L / 0 ° P
  • Volnobežné otácky: 5.500 min-1
  • Prumer pilového kotouce: 216 mm
  • Ø otvoru pilového kotouce: 30 mm
  • Hmotnost: 13,5 kg
  • Jmenovitý príkon: 1.400 W
rozsah dodávky
  • Inbusový klíc
  • Pilový kotouc 216 x 30 mm
Na tento produkt ještě nebyla napsána recenze
Podobné produkty
DeWALT DWS773 - Pokosová pila 216mm, 1300 W