MILWAUKEE IPWE400R NÁRAZOVÝ UTAHOVAC 4933451524
Približne 10 dní
Kód produktu: 4933451524
Autorizovaný prodejce
Približne 10 dní
3
Možnost prodloužené záruky
Na tento produkt se vztahuje tříroční záruka
Pro přesný postup, jak si zřídit tuto prodlouženou záruku, navštivte naši stránku časté dotazy.
Uplatněte prodlouženou 3 roční záruku
Kovová prevodovka pro presné usazení ložisek a prevodu
Vysoký výstupní tocivý moment 400 Nm
Mekká rukojet a ergonomická konstrukce
Promenlivá rychlost, reverzibilní
Dodává se se 4 m kabelem
PARAMETRY PRODUKTU
Kód produktu 4933451524
Dodáván v -
Hmotnost (kg) 2.7
Otácky bez zatížení (ot./min) 0 - 1700
Príkon (W) 725
Max. moment (Nm) 400
Pocet úderu (ú./min) 1000 - 2600
Rozsah šroubu M20
Na tento produkt ještě nebyla napsána recenze
Podobné produkty
Akce
Doprava zdarma
V košíku
BOSCH GDS 24 Professional - 0 601 434 108 - Rázový utahovák
Poslední 2 kusy
Akce
V košíku
BOSCH Rázový utahovac GDS 18 E Professional
Poslední kus skladem
Poslední kus skladem
MAKITA TW0350 - Rázový utahovák nové generace
Nedostupný
Doprava zdarma
MILWAUKEE IPWE520R NÁRAZOVÝ UTAHOVAC 4933451525
MAKITA TW 1000 Rázový utahovák s tocivým momentem 1000 Nm
DeWALT Akumulátorový rázový utahovák - DCF801N - bez akumulátoru a nabíjecky
Na externím skladu
BOSCH GDS 30 - 0601435108 - Rázový utahovák
Poslední 3 kusy
MAKITA TW0200 - Rázový utahovák nové generace s tocivým momentem 200 Nm