CMT Kotouc pilový ultra tenký 210mm*1,8mm*30mm 48Z C27221048M
Poslední kus skladem
/
Kód produktu: C27221048M
Autorizovaný prodejce
Poslední kus skladem
  • Pilové kotouce pro prícné rezy dreva a pro podélné i prícné rezy prekližky
  • Protirázová konstrukce
  • Výberové tvrdokovové zuby
  • Ultra tenké telo
  • Laserem rezané telo
  • Vysoká kvalita oceli
  • Odhlucneno
Na tento produkt ještě nebyla napsána recenze
Podobné produkty
V košíku
BOSCH 2608642497 - Pilový kotouc Expert for Wood 216 x 30 x 2,4 mm, 48
Nedostupný
V košíku
BOSCH 2608644071 - Pilový kotouc Expert for Wood 330 x 30 x 3,5 mm, 40
Nedostupný
BOSCH 2608644012 - Pilový kotouc Expert for Wood 150 x 20 x 2,6 mm, 36
BOSCH 2608642515 - Pilový kotouc Expert for Laminated Panel 303 x 30 x 3,2 mm, 60
BOSCH 2608644032 - Pilový kotouc Expert for Wood 180 x 30 x 2,6 mm, 24
BOSCH 2608644042 - Pilový kotouc Expert for Wood 184 x 30 x 2,6 mm, 40
BOSCH 2608644029 - Pilový kotouc Expert for Wood 180 x 20 x 2,6 mm, 24
BOSCH 2608640503 - Pilový kotouc Multi Material 160 x 20/16 x 2,4 mm, 42
Na externím skladu
BOSCH 2608644068 - Pilový kotouc Expert for Wood 237 x 30 x 2,5 mm, 56
BOSCH 2608644043 - Pilový kotouc Expert for Wood 184 x 30 x 2,6 mm, 56
Na externím skladu
BOSCH 2608644033 - Pilový kotouc Expert for Wood 180 x 30 x 2,6 mm, 36
BOSCH 2608640781 - Pilový kotouc Speedline Wood 150 x 20 x 2,2 mm, 18
BOSCH 2608644054 - Pilový kotouc Expert for Wood 200 x 32 x 2,8 mm, 24
BOSCH 2608644055 - Pilový kotouc Expert for Wood 200 x 32 x 2,8 mm, 48
BOSCH 2608644006 - Pilový kotouc Expert for Wood 130 x 20 x 2,4 mm, 24
BOSCH 2608644039 - Pilový kotouc Expert for Wood 184 x 20 x 2,6 mm, 40
BOSCH 2608644067 - Pilový kotouc Expert for Wood 237 x 30 x 2,5 mm, 24
BOSCH 2608644007 - Pilový kotouc Expert for Wood 130 x 20 x 2,4 mm, 36
BOSCH X-LOCK Carbide Multi Wheel 125 mm -2 608 619 284 - Rezací kotouc
Poslední 3 kusy
BOSCH 2608644008 - Pilový kotouc Expert for Wood 140 x 20 x 1,8 mm, 24