STANLEY Kožené pouzdro na náradí STST180116
Na skladě
/
Kód produktu: STST1-80116
Autorizovaný prodejce
Na skladě
  • Vyrobeno z velmi kvalitní kuže.
  • Vhodné pro intenzivní používání - bezpecnostní nýty, ocka s antikorozní ochranou.
  • Pouzdra na náradí a kapsy na hrebíky. Poutko na svinovací metr.
  • Možnost pripevnení na opasek.
  • Rozmery: 30x7x33cm
Na tento produkt ještě nebyla napsána recenze
Podobné produkty
V košíku
BOSCH Foam insert 136 - 1 600 A00 1S1 - Vložky na uložení náradí
Na externím skladu
V košíku
BOSCH Kufr pro GLL 3-80 - 1608M00C1Y
Nedostupný
Akce
BOSCH i-BOXX víko racku - 1600A001SE
Nedostupný
Akce
BOSCH i-BOXX 72 sada 10 - 1600A001S8
Poslední kus skladem
1600A001S8
Poslední kus skladem
BOSCH Brašna na náradí GWT 2 - 1600A0265S
Na externím skladu
1600A0265S
BOSCH Kufr z plastu 114 x 388 x 356 mm
BOSCH i-BOXX 72 - 1600A001RW - Systém prenosných kufru
BOSCH i-BOXX 53 sada 12 - 1600A001S7
BOSCH GWT 20 - 1600A025L6 - Brašna na náradí
Poslední 2 kusy
BOSCH Box na víko 1 600 A01 9CG pro SystemBox
BOSCH GWT 20 sada rucního náradí - 1600A02H5B
BOSCH Brašna na náradí GWT 4 - 1600A0265T
1600A0265T
BOSCH Jeden SystemBox 1 600 A01 6CT
1600A016CT
BOSCH Kovový kufr 420 x 290 x 280 mm
BESSEY Transportní taška na stropní podpěry STE-BAG
Na objednávku
BOSCH Brašna na náradí Bosch Professional, velká - 1600A003BK
Poslední 3 kusy
BOSCH i-BOXX 72 inset box sada 10 kusu - 1600A001S6 - Boxy pro odkládání malých predmetu
Poslední 4 kusy
BOSCH Kufr z plastu 286 x 343 x 127 mm
BOSCH Kufr na prenášení GLL 2-10 / GCL 2-15 / GCL 2-15 G - 1608M00C1R
BOSCH Inlay for GBH 18V-26 - 1600 A00 HP1 - Vložka do L-Boxx