STANLEY Kožené pouzdro na opasek STST180118
Poslední 3 kusy
Kód produktu: STST1-80118
Autorizovaný prodejce
Poslední 3 kusy
  • Vyrobeno z velmi kvalitní kuže.
  • Vhodné pro intenzivní používání - bezpecnostní nýty, ocka s antikorozní ochranou.
  • Možnost pripvenení na opasek.
  • Kapsy na vrtáky.
  • Dodáváno bez vyobrazeného náradí.
  • Rozmery: 16x6x32cm
Na tento produkt ještě nebyla napsána recenze
Podobné produkty
V košíku
BOSCH Brašna na náradí Bosch Professional, velká - 1600A003BK
V košíku
BOSCH Box na víko 1 600 A01 9CG pro SystemBox
Nedostupný
BOSCH GWT 20 - 1600A025L6 - Brašna na náradí
Poslední 2 kusy
BOSCH Foam insert 136 - 1 600 A00 1S1 - Vložky na uložení náradí
Na externím skladu
BOSCH Kufr pro GLL 3-80 - 1608M00C1Y
Nedostupný
BESSEY Transportní taška na stropní podpěry STE-BAG
Na objednávku
BOSCH Jeden SystemBox 1 600 A01 6CT
Na externím skladu
1600A016CT
BOSCH Brašna na náradí GWT 2 - 1600A0265S
1600A0265S
BOSCH Brašna na náradí GWT 4 - 1600A0265T
Poslední kus skladem
1600A0265T
Poslední kus skladem
BOSCH Kovový kufr 420 x 290 x 280 mm
BOSCH Kufr z plastu 114 x 388 x 356 mm
Akce
BOSCH i-BOXX víko racku - 1600A001SE
BOSCH GWT 20 sada rucního náradí - 1600A02H5B
BOSCH Kufr z plastu 286 x 343 x 127 mm
Akce
BOSCH i-BOXX 53 sada 12 - 1600A001S7
Na skladě
BOSCH Inlay for GBH 18V-26 - 1600 A00 HP1 - Vložka do L-Boxx