FESTOOL Lamelová brusná deska SSH-STF-LS130-LL195
Nedostupný
/
Kód produktu: 491861
Autorizovaný prodejce
Nedostupný
3
Možnost prodloužené záruky
Na tento produkt se vztahuje tříroční záruka
Pro přesný postup, jak si zřídit tuto prodlouženou záruku, navštivte naši stránku časté dotazy.
Uplatněte prodlouženou 3 roční záruku
Brusná deska na lamely podbroušení kování a lamel.
Vhodné pro
  • pro LS 130
  • k podbrušování kování a lamel
balení pro samoobslužný prodej
Záruka all-inclusive --> Více informací
Technické parametry
  • Rozmery 80 x 195.00 mm
  • VSE = obchodní expedicní jednotka pro obj. císlo 1 ks.
  • Obsah balení 1 ks.
Na tento produkt ještě nebyla napsána recenze
Podobné produkty
V košíku
BOSCH Brusná deska -
BOSCH Brusná deska -
Na externím skladu
Na externím skladu
V košíku
BOSCH Brusná deska 185 x 93 mm
BOSCH Brusná deska 185 x 93 mm
BOSCH Brusná deska 185 x 93 mm
BOSCH Brusná deska 185 x 93 mm
BOSCH Adaptér, s perforací 150 mm
BOSCH Brusný jazyk, oválný -
BOSCH Brusný jazyk, oválný -
BOSCH Adaptér 185 x 93 mm
BOSCH Adaptér 185 x 93 mm
BOSCH Adaptér, s perforací 125 mm
Poslední kus skladem
Poslední kus skladem
BOSCH 2608601334 - Brusný talír, multi-perforování - hard
Akce
BOSCH Brusná podložka s 8 otvory, 125 mm, střední - 2608000714
BOSCH Brusná deska 185 x 93 mm
BOSCH Brusná deska 185 x 93 mm
BOSCH Brusná deska 185 x 93 mm
BOSCH Brusná deska 185 x 93 mm
BOSCH Brusná cihlicka 70 x 130 mm
BOSCH Brusná deska 100 x 150 mm
BOSCH Brusná deska 110 x 100 mm
BOSCH Brusná deska 80 x 130 mm
BOSCH Brusná deska 80 x 130 mm
BOSCH Brusná deska 185 x 93 mm
BOSCH Brusná deska 185 x 93 mm
BOSCH Brusná deska PSM 1400, PSM 160 AE
BOSCH Brusná deska na jemný výbrus pro soupravu GBS 75 AE / AE