FESTOOL Lamelová brusná deska SSH-STF-V93L/6
Nedostupný
/
Kód produktu: 488036
Autorizovaný prodejce
Uplatněte prodlouženou 3 roční záruku
Jednoduše obrousit.
Prednosti a užitek
  • Pro broušení lamel, oken a dílu s úzkými spárami
Uživatelské prednosti
  • Optimální pro broušení lamel a oken
  • Pro broušení i na dílech s malými rozmery spár
  • Výroba nábytku
  • Malírské/lakovací práce
Vhodné pro
  • pro DX 93
  • StickFix
  • Obsah balení 1 ks.
V košíku
BOSCH Brusná deska 185 x 93 mm
BOSCH Brusná deska 185 x 93 mm
Poslední kus skladem
BOSCH Brusná deska 110 x 100 mm
BOSCH Brusná cihlicka 70 x 130 mm
BOSCH Brusná deska PSM 1400, PSM 160 AE
BOSCH Brusná deska 100 x 150 mm
Akce
BOSCH Brusná podložka s 8 otvory, 125 mm, střední - 2608000714
BOSCH Brusný jazyk, oválný -
BOSCH Brusná deska 185 x 93 mm
BOSCH Brusná deska 185 x 93 mm
BOSCH Brusná deska 185 x 93 mm
BOSCH Brusná deska 185 x 93 mm
BOSCH Brusná deska 185 x 93 mm
BOSCH Brusná deska 185 x 93 mm
BOSCH Adaptér 185 x 93 mm
BOSCH Adaptér 185 x 93 mm
BOSCH Brusná deska 185 x 93 mm
BOSCH Brusná deska 185 x 93 mm
BOSCH Adaptér, s perforací 125 mm
Poslední kus skladem
BOSCH Adaptér, s perforací 150 mm
BOSCH Brusná deska 80 x 130 mm
BOSCH Brusná deska 80 x 130 mm