- DEWALT DCE089D1G18 MULTI KIT - sada s krížovým zeleným laserem 18V, 3x360 stupnu
- První krížový laser DEWALT kompatibilní s 18V a 12V XR bateriemi. Unikátní jemné nastavení umožnuje rychle a presne nastavit svislé paprsky pro lepší presnost a produktivitu. Se zeleným paprskem pro lepší viditelnost, presnost +/- 3 mm na 10 metru a gumovým tvarovaným krytem s hodnocením IP54 pro nejnárocnejší použití.
- Kompatibilní se všemi 18V a 12V XR bateriemi, které fungují se všemi vašimi elektrickými stroji a nabíjeckami XR
- S presností +/- 3 mm na 10 metru nabízí profesionální využití.
- Má 3x 360° samonivelacní cáry pro pokrytí celé místnosti
- Pracovní dosah 35 m (50 ms detektorem.)
Technické údaje
- Bluetooth ano
- Možnost pripojení stativu ano
- Typ akumulátoru Li-Ion
- Typ laseru 2
- Barva paprsku Zelená
- Ochrana proti prachu a vode IP54
- Max. pracovní dosah 50 m
- Napetí akumulátoru 12-18 V
- Pracovní dosah 35 m
- Stativový závit: 1/4 a 5/8"
Rozsah dodávky
- 1 x Krížový laser Dewalt DCE089D1G18 12V/18V
- 1 x Nabíjecka DCB107
- 1 x Laserový cel
- 1 x Držák pro montáž na zed
- 1 x Box kompatibilní s TSTAK
- 1 x Akumulátor 18V 2Ah