FESTOOL Leštící talír PT-STF-D150 M8
Poslední kus skladem
/
Kód produktu: 496152
Autorizovaný prodejce
Poslední kus skladem
3
Možnost prodloužené záruky
Na tento produkt se vztahuje tříroční záruka
Pro přesný postup, jak si zřídit tuto prodlouženou záruku, navštivte naši stránku časté dotazy.
Uplatněte prodlouženou 3 roční záruku
Vhodné pro
  • pro RO 150
  • pro upnutí leštícího príslušenství
balení pro samoobslužný prodej
Záruka all-inclusive --> Více informací
Technické parametry
  • Prumer 135.00 mm
  • Výška 10.00 mm
  • VSE = obchodní expedicní jednotka pro obj. císlo 1 ks.
  • Obsah balení 1 ks.
Na tento produkt ještě nebyla napsána recenze
Podobné produkty
Akce
V košíku
BOSCH Lešticí houba, 77 mm, 2 ks - 2608623363
Nedostupný
V košíku
BOSCH Lešticí houba se závitem M 14 160 mm
Na externím skladu
BOSCH Leštící filc tvrdé, 160 mm
Nedostupný
Akce
BOSCH Leštící návlek z jehnecího 180 mm
Na externím skladu
BOSCH Leštící filc mekké, 160 mm
BOSCH Leštící filc mekké, 128 mm
BOSCH Lešticí houba, 77 mm, finální, 2 ks - 2608623362
BOSCH Lešticí houba, 125 mm, střední, 2 ks - 2608623366
BOSCH Kruhová matice pro leštící kotouc 115 - 150 mm
BOSCH Leštící filc tvrdé, 93 mm
BOSCH Leštící návlek 125 mm
BOSCH Leštící návlek 125 mm
BOSCH Kotouc z jehnecího rouna, Ø 170 mm Ø 170 mm
BOSCH Leštící návlek z jehnecího 160 mm
BOSCH Operný talír M 14, Ø 150 mm, samolepící M 14, Ø 150 mm
BOSCH Lešticí houba 130 mm
BOSCH Lešticí houba 130 mm
BOSCH Kotouc z tkaniny, flanel (s hladkým povrchem tkaniny) 250 mm
BOSCH Lešticí houba, 125 mm, finální, 2 ks - 2608623365
BOSCH Leštící filc tvrdé, 128 mm
BOSCH Filcový leštící kotouc se závitem M 14 180 mm