MILWAUKEE M12 FBFL13-402B PÁSOVÁ PILNÍKOVÁ BRUSKA 13 MM 4933480961
Približne 10 dní
/
Kód produktu: 4933480961
Autorizovaný prodejce
Približne 10 dní
3
Možnost prodloužené záruky
Na tento produkt se vztahuje tříroční záruka
Pro přesný postup, jak si zřídit tuto prodlouženou záruku, navštivte naši stránku časté dotazy.
Uplatněte prodlouženou 3 roční záruku
Prekonává pneumatického konkurenta a zároven poskytuje lepší vyvážení.
První bezdrátová 12V pásová pilníková bruska na svete se šírkou pásu 13 mm.
Nejlehcí akumulátorový pilník na trhu, váží pouhých 1,1 kg s 2 kg akumulátorem.
  • Dvojcinná bezpecnostní spoušt s funkcí aretace pro méne namáhavou práci po delší dobu .
  • Výmena pásu bez náradí.
  • LED osvetlení pracovní oblasti pro lepší viditelnost.
  • Flexibilní systém napájení: pracuje se všemi akumulátory M12™ MILWAUKEE®.
PARAMETRY PRODUKTU
  • Typ akumulátoru Li-ion
  • Variabilní rychlost ano
  • Dodáván v Taška
  • Otácky bez zatížení (ot./min) 0 - 7,200/ 0 - 14,500
  • Standardní vybavení 2x pás, zrnitost 60
  • Kapacita akumulátoru (Ah) 4
  • Napetí (V) 12
  • Pocet dodávaných akum. 2
  • Délka pasu (mm) 457
  • Šírka pásu (mm) 13
  • Dodává se 2 x M12 B4 Sady akumulátoru, C12 C Nabíjecka, Taška
  • Hmotnost s akumulátorem (EPTA) (kg) 1.3 (M12 B4)
  • Rychlost pásu [m|min] 0- 560/ 0 - 1,105
Na tento produkt ještě nebyla napsána recenze
Podobné produkty
Akce
V košíku
DeWALT DCW220NT - Pásová bruska akumulátorová 18V 75x533mm
Poslední 2 kusy
Akce
V košíku
MAKITA 9910 Elektrická pásová bruska s automatickým stredením brusného pásu
Poslední kus skladem
MAKITA Elektrický pilník se šírkou brusného pásu 30 mm pro broušení na težko prístupných místech 9031
Nedostupný
MAKITA 9032 Elektrický pilník se šírkou brusného pásu jen 9 mm pro broušení na težko prístupných místech
Poslední kus skladem
Doprava zdarma
FEIN GRIT GX 75 – Pásová bruska (základní jednotka), 75 mm
Běžně 3-5 dní
FESTOOL Pásová bruska BS 75 E-Plus   576295
BOSCH GBS 750 - Pásová bruska - 06012C1020
Poslední 2 kusy
BOSCH PRO GBS 18V-75 - Akumulátorová pásová bruska sólo - 06012C2000
Nedostupný
MAKITA 9404J - Silná pásová profesionální bruska s automatickým stredením brusného pásu
METABO Aku bruska na trubky RB 18 LTX 60 600192850
2 týdny
MAKITA DBS180Z - Akumulátorový pásový pilník - bez akumulátoru a nabíjecky
Doprava zdarma
FESTOOL Pásová bruska BS 75 E-Set
MAKITA 9903 - Pásová bruska
MAKITA 9911 - Elektrická pásová bruska s automatickým stredením brusného pásu
MAKITA BS001GZ - Akumulátorová pásová bruska bez akumulátoru a nabíjecky
MAKITA 9924DB - Silná pásová bruska s príznive rozloženou hmotností
MAKITA 9403J - Pásová bruska
MAKITA 9403J - Pásová bruska
9403J
MAKITA PÁSOVÁ BRUSKA
MAKITA PÁSOVÁ BRUSKA
na sklade
M9400B
na sklade
METABO Pásová bruska BAE 75 600375000
BOSCH PBS 75 A - 0 603 2A1 000 - Pásová bruska