MILWAUKEE M12FCIWF12G3-502X NÁRAZOVÝ UTÁHOVAČ 4933493455
Poslední kus skladem
/
Kód produktu: 4933493455
Autorizovaný prodejce
Poslední kus skladem
3
Možnost prodloužené záruky
Na tento produkt se vztahuje tříroční záruka
Pro přesný postup, jak si zřídit tuto prodlouženou záruku, navštivte naši stránku časté dotazy.
Uplatněte prodlouženou 3 roční záruku
VLASTNOSTI:
  • VÝJIMEČNÝ VÝKON
  • NIŽŠÍ HMOTNOST
  • NEJRYCHLEJŠÍ POUŽITÍ
  • Nejlepší výkon ve své třídě: 542 Nm utahovacího momentu a 745 Nm povolovacího kroutícího momentu pro většinu běžných aplikací
  • Hmotnost 1 kg bez akumulátoru a délka 122 mm znamená lepší přístup a menší únavu.
  • 3 000 otáček za minutu pro výjimečnou rychlost použití
  • Volba režimu spouštění pro jednoduchou volbu nastavení otáček jednou rukou
  • Tři-LED diody pro osvětlení pracovní plochy bez stínů
  • Flexibilní systém napájení: funguje se všemi akumulátory M12™ MILWAUKEE®
TECHNICKÉ PARAMETRY:
  • Systém / napětí: M12 (12V)
  • Otáčky bez zatížení [ot.|min]: 0-930/ 0-2100/ 0-3000/ 0-1300
  • Typ akumulátoru: Li-ion
  • Hmotnost s akumulátorem [EPTA] [kg]: 1.5 (M12 HB5)
ROZSAH DODÁVKY:
  • 1x Heavy Duty Kufr
  • 1x M12 FCIWF12G3
  • 2x akumulátor M12 5Ah
  • Nabíječka C12C
Na tento produkt ještě nebyla napsána recenze
Podobné produkty
Akce
V košíku
BOSCH GDR 18V-200 C 0 601 9G4 104 - Akumulátorový rázový utahovák - bez akumulátoru a nabíjecky
Akce
V košíku
BOSCH GDR 12V-110 Professional - Akumulátorový rázový utahovák
BOSCH GDR 18V-220 C - 06019L6003 - Rázový utahovák