MILWAUKEE M18 FBTS75-552X AKU PÁSOVÁ BRUSKA 4933479615
Približne 10 dní
/
Kód produktu: 4933479615
Autorizovaný prodejce
Približne 10 dní
3
Možnost prodloužené záruky
Na tento produkt se vztahuje tříroční záruka
Pro přesný postup, jak si zřídit tuto prodlouženou záruku, navštivte naši stránku časté dotazy.
Uplatněte prodlouženou 3 roční záruku
  • Variabilní rychlost pásu nastavitelná v rozsahu od 230 do 410 m/s
  • Kompaktní design s plochou prední a bocní hranou umožnuje broušení v rovine
  • Standardní velikost pásu 75 × 457 mm
  • Výmena pásu bez použití náradí s jednoduchým nastavením kladky pro presné vyrovnání pásu
  • LED svítidla jsou umístena na prední a bocní strane a poskytují osvetlení na 180°
  • Flexibilní systém napájení: pracuje se všemi akumulátory M18™ MILWUKEE®
PARAMETRY PRODUKTU
  • Typ akumulátoru Li-ion
  • Dodáván v Heavy Duty Kufr
  • Kapacita akumulátoru (Ah) 5.5
  • Napetí (V) 18
  • Pocet dodávaných akum. 2
  • Brusný povrch (mm) 90 x 135
  • Délka pasu (mm) 457
  • Šírka pásu (mm) 75
  • Dodává se 2 x M18 HB5.5 Sady akumulátoru, M12-18 FC Nabíjecka, Heavy Duty Kufr
  • Hmotnost s akumulátorem (EPTA) (kg) 4.6 (M18 HB5.5)
  • Rychlost pásu [m|min] 230 - 410
Na tento produkt ještě nebyla napsána recenze
Podobné produkty
Akce
V košíku
MAKITA 9911 - Elektrická pásová bruska s automatickým stredením brusného pásu
Poslední kus skladem
Akce
V košíku
MAKITA DBS180Z - Akumulátorový pásový pilník - bez akumulátoru a nabíjecky
Nedostupný
BOSCH GBS 750 - Pásová bruska - 06012C1020
Poslední 2 kusy
Doprava zdarma
FEIN GRIT GX 75 – Pásová bruska (základní jednotka), 75 mm
Běžně 3-5 dní
MAKITA 9032 Elektrický pilník se šírkou brusného pásu jen 9 mm pro broušení na težko prístupných místech
Poslední kus skladem
BOSCH PRO GBS 18V-75 - Akumulátorová pásová bruska sólo - 06012C2000
Nedostupný
DeWALT DCW220NT - Pásová bruska akumulátorová 18V 75x533mm
Poslední 2 kusy
MAKITA Elektrický pilník se šírkou brusného pásu 30 mm pro broušení na težko prístupných místech 9031
MAKITA 9924DB - Silná pásová bruska s príznive rozloženou hmotností
MAKITA 9910 Elektrická pásová bruska s automatickým stredením brusného pásu
BOSCH PBS 75 A - 0 603 2A1 000 - Pásová bruska