MILWAUKEE M18BIW12-402C Aku rázový 1/2" utahovák 240Nm 4933443607
Približne 10 dní
/
Kód produktu: 4933443607
Autorizovaný prodejce
Približne 10 dní
3
Možnost prodloužené záruky
Na tento produkt se vztahuje tříroční záruka
Pro přesný postup, jak si zřídit tuto prodlouženou záruku, navštivte naši stránku časté dotazy.
Uplatněte prodlouženou 3 roční záruku
  • Pouze 152 mm dlouhý, M18 FUEL™ ½“ rázový utahovák pro práce v obtížne prístupných místech
  • Heavy duty celokovová prevodovka a prevody pro nejvetší trvanlivost a maximální tocivý moment
  • REDLINK™ ochrana proti pretížení chrání náradí i akumulátor pred extrémním namáháním
  • ½" ctyrhran upínání pro použití s univerzálními nástrcnými hlavicemi
  • Ukazatel stavu nabití a LED osvetlení pracovní plochy
  • Flexibilní aku systém - provoz s každým akumulátorem Milwaukee M18™
Soucásti dodávky utahovace Milwaukee
  • 2x aku4,0 Ah M18 Li-Ion
  • Nabíjecka 80 minut
  • Kufr
Technické parametry
  • Napetí [V]/Kapacita akumulátoru [Ah]: 18/4,0 Li-Ion
  • Pocet akumulátoru [ks]: 2
  • Nabíjecka [min]: 80
  • Otácky naprázdno [U. min-1]: 0 ÷ 2 450
  • Pocet úderu [1.min-1]: 0 ÷ 3 350
  • Upínání náradí [ "]: ½ ctyrhran
  • Max. moment [Nm]: 240
  • Hmotnost s akumulátorem [kg]: 1,9
Na tento produkt ještě nebyla napsána recenze
Podobné produkty
Akce
V košíku
BOSCH GDR 18V-200 - 06019J2105 - Akumulátorový rázový utahovák - bez akumulátoru a nabíjecky
Na skladě
V košíku
BOSCH GDR 120-LI - 06019F0007 - Akumulátorový rázový utahovák
Nedostupný
Akce
BOSCH GDS 18V-1000 - 0 601 9J8 300 - Akumulátorový rázový utahovák - bez akumulátoru a nabíjecky
Poslední 2 kusy
BOSCH GDR 18V-215 - 06019N2020 - Akumulátorový rázový utahovák bez akumulátoru a nabíječky
Nedostupný
BOSCH GDR 18V-160 - 0 601 9G5 106 - Akumulátorový rázový utahovák - bez akumulátoru a nabíjecky
Poslední 2 kusy
BOSCH GDR 12V-105 - 0 601 9A6 901 - Akumulátorový rázový utahovák - bez akumulátoru a nabíjecky
Poslední 3 kusy
BOSCH GDR 18V-220 C - 06019L6003 - Rázový utahovák