MILWAUKEE M18FSX-0C Pila ocasní - 4933464724
Poslední 2 kusy
Kód produktu: 4933464724
Autorizovaný prodejce
Poslední 2 kusy
3
Možnost prodloužené záruky
Na tento produkt se vztahuje tříroční záruka
Pro přesný postup, jak si zřídit tuto prodlouženou záruku, navštivte naši stránku časté dotazy.
Uplatněte prodlouženou 3 roční záruku
POPIS PRODUKTU:
  • Ocasní pila M18 FUEL™ Super Sawzall® poskytuje výkon umožnující rezat stejnou rychlostí jako stejná prímocará pila s napájecím kabelem – dokáže narezat 150 kusu borových desek 290 × 45 mm na jedno nabití baterie o kapacite 12,0 Ah
  • Až 3 000 zdvihu/min a délka zdvihu 32 mm zarucují rychlé a bezproblémové rezání široké škály materiálu
  • Upínání pilového listu FIXTEC zarucuje rychlou a snadnou výmenu pilového listu bez klíce
  • Odolný kovový závesný hák pro porádek a bezpecnost na pracovišti
  • Nastavitelná patka pro optimalizované použití pilových listu
  • Integrované LED svetlo pro osvetlení pracovního prostoru
PARAMETRY PRODUKTU
  • Kód produktu 4933464724
  • Typ akumulátoru Li-ion
  • Dodáván v Kufru
  • Standardní vybavení Pilový list
  • Hmotnost s akumulátorem (kg) -
  • Kapacita akumulátoru (Ah) -
  • Nabíjecka -
  • Napetí (V) 18
  • Pocet dodávaných akum. 0
  • Délka zdvihu (mm) 32
  • Pocet zdvihu bez zatížení (zd./min) 0 - 3000
  • Max. hloubka rezu-drevo (mm) 300
  • Max. hloubka rezu-hliník (mm) 25
  • Max. hloubka rezu-kovová trubka (mm) 150
  • Max. hloubka rezu-neželezné kovy (mm) 25
  • Max. hloubka rezu-ocel (mm) 20
Na tento produkt ještě nebyla napsána recenze
Podobné produkty
Akce
V košíku
BOSCH GSA 12V-14 Professional - 060164L902 - Akumulátorová ocasní pila bez akumulátoru a nabíjecky
Na skladě
Akce
V košíku
BOSCH GSA 18 V-LI C Professional - 06016A5001 Akumulátorová pila bez akumulátoru a nabíjecky
BOSCH AdvancedRecip 18 - 06033B2400 - Akumulátorová pila - bez akumulátoru a nabíjecky
Nedostupný
BOSCH GSA 18 V-LI C - 0 601 6A5 004 - Akumulátorová ocasní pila - bez akumulátoru a nabíjecky
Na skladě
BOSCH GSA 18V-24 - Přímočará pila sólo stroj - 06016A5100
Nedostupný
BOSCH GSA 185-LI - 06016C0020 - Akumulátorová ocasní pila - bez akumulátoru a nabíjecky
BOSCH GSA 18 V-LI C Professional - Akumulátorová pila