MAKITA CL108FDSAP - Akumulátorový vysavac
Nedostupný
Kód produktu: CL108FDSAP
Autorizovaný prodejce
Nedostupný
Doporučené příslušenství
Všechny produkty
Všechny produkty
Akce
V košíku
MAKITA 1911L1-0 - Stojan na tycové vysavace
Poslední 3 kusy
Akce
V košíku
Poslední 3 kusy
3
Možnost prodloužené záruky
Na tento produkt se vztahuje tříroční záruka
Pro přesný postup, jak si zřídit tuto prodlouženou záruku, navštivte naši stránku časté dotazy.
Uplatněte prodlouženou 3 roční záruku
  • CXT - kompaktní extrémní technologie
  • Až 50 min. vysávání s BL1040B
  • Dotykový vypínac s výberem sací síly (3 stupne)
  • Bez sáckové vysávání do sberné nádoby
  • LED pracovní svetlo
  • Dodáváno s akumulátorem BL1021B 2,0Ah a rychlonabíjeckou
Technické parametry
  • Napájecí napetí 12 V Max. (10,8 V)
  • Typ baterie Li-ion
  • Max. prutok vzduchu 78 m3/h
  • Podporované baterie 1,5/2,0/4,0 Ah
  • Sací výkon - 1. stupen 5 W
  • Sací výkon - 2. stupen 20 W
  • Sací výkon - 3. stupen 30 W
  • Max. proud vzduchu 1,2 m3/min
  • Síla sání 4,4 kPa
  • Objem nádoby na prach 600 ml
  • Rozmery (celková délka) 956 mm
  • Hmotnost (EPTA) 1,0 - 1,2 kg
Dodávané príslušenství
  • 197396-9 Akumulátor BL1021B 2,0Ah
Na tento produkt ještě nebyla napsána recenze
Podobné produkty
DeWALT Akumulátorový vysavac prachu bez akumulátoru a nabíjecky DWH161N
Poslední 2 kusy
BOSCH UniversalVac 18 - 0 603 3B9 102 - Akumulátorový rucní vysavac - bez akumulátoira a nabíjecky
Na externím skladu
DeWALT DCV501LN Vysavac rucní trídy L 18V
Na skladě
Doprava zdarma
BOSCH GAS 18V-12 MC - Akumulátorový vysavac bez akumulátoru a nabíjecky - 06019K2000
Na skladě
BOSCH UniversalVac 18 - 0 603 3B9 103 - Akumulátorový rucní vysavac
Na externím skladu
BOSCH GAS 18V-1 Professional - Akumulátorový vysavač bez aku a nabíječky 0.601.9C6.200
BOSCH AdvancedVac 18V-8 - 0 603 3E1 000 - Vysavac - bez akumulátoru a nabíjecky