FESTOOL Mezipodložka IP-STF-D120/8-J
Poslední 2 kusy
/
Kód produktu: 492271
Autorizovaný prodejce
Poslední 2 kusy
3
Možnost prodloužené záruky
Na tento produkt se vztahuje tříroční záruka
Pro přesný postup, jak si zřídit tuto prodlouženou záruku, navštivte naši stránku časté dotazy.
Uplatněte prodlouženou 3 roční záruku
Dokonalé výsledky pri rezání nejruznejších tvaru.
Prednosti a užitek
  • Jednoduché upevnení díky StickFix
  • Odsávací otvory perfektne prizpusobené brusnému talíri
  • Dokonalé prizpusobení se obloukum a klenutím díky 15 mm vysoké pene
  • Menší opotrebování díky menšímu prumeru
Uživatelské prednosti
  • Pro všechny druhy broušení nerovných obrobku
  • Autolakování
  • Výroba nábytku
  • Broušení tmelu
  • Stavba lodí
  • Jemné broušení
Vhodné pro
  • pro ES 125, ETS 125, ETSC 125, ETS EC 125, RO 125, LEX 125
  • pro broušení zakrivených dílu a nejjemnejší broušení pomocí excentrické brusky Ø 125 mm
  • jako tlumící prvek mezi brusným kotoucem a brusným talírem
  • JETSTREAM
balení pro samoobslužný prodej
Záruka all-inclusive --> Více informací
Technické parametry
  • Výška 15.00 mm
  • Prumer 120.00 mm
  • Prumer roztecné kružnice 90.00 mm
  • Obsah balení 1 ks.
  • VSE = obchodní expedicní jednotka pro obj. císlo 1 ks.
Na tento produkt ještě nebyla napsána recenze
Podobné produkty
V košíku
BOSCH Brusná deska 185 x 93 mm
BOSCH Brusná deska 185 x 93 mm
Nedostupný
Nedostupný
V košíku
BOSCH Brusná deska 110 x 100 mm
Na externím skladu
Na externím skladu
BOSCH Brusný jazyk, oválný -
BOSCH Brusný jazyk, oválný -
BOSCH Adaptér 185 x 93 mm
BOSCH Adaptér 185 x 93 mm
BOSCH Adaptér, s perforací 150 mm
BOSCH Brusná deska 185 x 93 mm
BOSCH Brusná deska 185 x 93 mm
BOSCH Brusná deska 185 x 93 mm
BOSCH Brusná deska 185 x 93 mm
BOSCH 2608601334 - Brusný talír, multi-perforování - hard
Poslední kus skladem
BOSCH Adaptér, s perforací 125 mm
Poslední kus skladem
BOSCH Brusná deska 100 x 150 mm
BOSCH Brusná deska 80 x 130 mm
BOSCH Brusná deska 80 x 130 mm
Akce
BOSCH Brusná podložka s 8 otvory, 125 mm, střední - 2608000714
BOSCH Brusná deska 185 x 93 mm
BOSCH Brusná deska 185 x 93 mm
BOSCH Brusná deska na jemný výbrus pro soupravu GBS 75 AE / AE
BOSCH Brusná deska -
BOSCH Brusná deska -
BOSCH Brusná cihlicka 70 x 130 mm
BOSCH Brusná deska 185 x 93 mm
BOSCH Brusná deska 185 x 93 mm