FESTOOL Mezipodložka IP-STF D150/MJ2-15/1
Nedostupný
/
Kód produktu: 203351
Autorizovaný prodejce
Nedostupný
3
Možnost prodloužené záruky
Na tento produkt se vztahuje tříroční záruka
Pro přesný postup, jak si zřídit tuto prodlouženou záruku, navštivte naši stránku časté dotazy.
Uplatněte prodlouženou 3 roční záruku
Vhodné pro
  • pro excentrické brusky o prumeru 150 mm
  • jako tlumící prvek mezi brusným kotoucem a brusným talírem
  • MULTI-JETSTREAM 2
  • optimální tlouštka pro broušení na velmi zvlnených konstrukcních cástech
balení pro samoobslužný prodej
Záruka all-inclusive --> Více informací
Technické parametry
  • Obsah balení 1 ks.
  • VSE = obchodní expedicní jednotka pro obj. císlo 1 ks.
  • Prumer 145 mm
  • Výška 15 mm
Na tento produkt ještě nebyla napsána recenze
Podobné produkty
V košíku
BOSCH Adaptér, s perforací 150 mm
Na externím skladu
Na externím skladu
V košíku
BOSCH Brusná deska PSM 1400, PSM 160 AE
BOSCH Brusná deska 185 x 93 mm
BOSCH Brusná deska 185 x 93 mm
BOSCH Adaptér, s perforací 125 mm
Poslední kus skladem
Poslední kus skladem
BOSCH Brusná deska na jemný výbrus pro soupravu GBS 75 AE / AE
BOSCH Brusná deska 185 x 93 mm
BOSCH Brusná deska 185 x 93 mm
BOSCH Brusná deska 100 x 150 mm
BOSCH Brusná deska 80 x 130 mm
BOSCH Brusná deska 80 x 130 mm
BOSCH Brusná deska -
BOSCH Brusná deska -
BOSCH Brusná deska 110 x 100 mm
BOSCH Brusná deska 185 x 93 mm
BOSCH Brusná deska 185 x 93 mm
BOSCH 2608601334 - Brusný talír, multi-perforování - hard
BOSCH Brusná cihlicka 70 x 130 mm
Akce
BOSCH Brusná podložka s 8 otvory, 125 mm, střední - 2608000714
BOSCH Brusná deska 185 x 93 mm
BOSCH Brusná deska 185 x 93 mm
BOSCH Brusná deska 185 x 93 mm
BOSCH Brusná deska 185 x 93 mm
BOSCH Adaptér 185 x 93 mm
BOSCH Adaptér 185 x 93 mm
BOSCH Brusný jazyk, oválný -
BOSCH Brusný jazyk, oválný -