FESTOOL Profilová deska zaoblená SSH-STF-LS130-R10KV
Nedostupný
/
Kód produktu: 491197
Autorizovaný prodejce
Uplatněte prodlouženou 3 roční záruku
Zaoblená profilová deska s konkávním zaoblením R10.
Vhodné pro
  • pro LS 130
  • polomer R10 konkávní
Technické parametry
  • Rozmery 80 x 130.00 mm
  • Obsah balení 1 ks.
Na externím skladu
BOSCH Adaptér 185 x 93 mm
BOSCH Adaptér 185 x 93 mm
BOSCH Brusná deska 100 x 150 mm
BOSCH Brusná deska na jemný výbrus pro soupravu GBS 75 AE / AE
BOSCH Brusná deska 185 x 93 mm
BOSCH Brusná deska 185 x 93 mm
BOSCH Adaptér, s perforací 125 mm
Poslední kus skladem
BOSCH Brusná deska 185 x 93 mm
BOSCH Brusná deska 185 x 93 mm
BOSCH Brusná deska 185 x 93 mm
BOSCH Brusná deska 185 x 93 mm
BOSCH Brusná deska 185 x 93 mm
BOSCH Brusná deska 185 x 93 mm
BOSCH Brusná cihlicka 70 x 130 mm
BOSCH Brusná deska 110 x 100 mm
BOSCH Adaptér, s perforací 150 mm
BOSCH Brusná deska 185 x 93 mm
BOSCH Brusná deska 185 x 93 mm
BOSCH Brusná deska 80 x 130 mm
BOSCH Brusná deska 80 x 130 mm
BOSCH Brusná deska PSM 1400, PSM 160 AE
Akce
BOSCH Brusná podložka s 8 otvory, 125 mm, střední - 2608000714
BOSCH Brusný jazyk, oválný -
BOSCH Brusný jazyk, oválný -